Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

16

Sie 12

Już wkrótce – Darksiders 2 po polsku na konsolach i PC!

Cenega, wyłączny partner firmy THQ w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z radością informuje, że 21 sierpnia, równolegle z resztą świata, ma miejsce polska premiera gry Darksiders 2. Tytuł ukaże  się w podwójnej wersji językowej – polskiej i angielskiej do wyboru – na Xbox 360®, systemie gier komputerowych i rozrywki od Microsoft; systemie komputerowej rozrywki PlayStation®3 oraz komputery osobiste PC.

Gra Darksiders II w Polsce dostępna jest w następujących edycjach:

·         PC –  cały nakład premierowy tego tytułu w wersji na komputery osobiste został w Polsce wydany we wzbogaconej o dodatki edycji limitowanejprzy zachowaniu standardowej ceny gry – 119,99 PLN.

·         PlayStation®3 oraz Xbox 360® – na konsolach gra dostępna jest w dwóch edycjach – standardowej (229,99 PLN) oraz we wzbogaconej o dodatki edycji limitowanej (239,99 PLN).

Przed nastaniem czasu Aniołowie otrzymali dominium jasności, mroczne królestwo przypadło we władanie Demonom, a światem zawładnęła Ludzkość. Rada Spopielonych wypracowała rozejm między wojującymi legionami Nieba i Piekła, by wstrzymać Ostateczną Bitwę do Ostatnich Dni, gdy królestwo ludzi będzie gotowe, by wziąć udział w odwiecznym konflikcie. Jednak Wojna, Jeździec Apokalipsy, zniszczył Ziemię zanim nadeszła wyznaczona jej godzina. Przynajmniej tak się zdawało. Aby odkupić  winy brata i oszczędzić go przed zapomnieniem, pojawia się drugi jeździec, a imię jego Śmierć…

Obudzony pod koniec Ostatnich Dni Śmierć, najstraszniejszy spośród legendarnych Czterech Jeźdźców, wyrusza na wyprawę, aby cofnąć skutki Armageddonu. W trakcie swojej wędrówki – równoległej do wydarzeń z pierwszej części Darksiders – Śmierć odkryje, że istnieją rzeczy o wiele groźniejsze niż ziemska Apokalipsa, i że starożytny konflikt zagraża wszelkiemu Stworzeniu.

Stań się przerażającą siłą, której wszystko się lęka, lecz której nic nie może uciec.
Śmierć Żyje w Darksiders II.

Cechy gry:

·         Polska wersja językowa (napisy) na wszystkich platformach;

·         Druga część głośnej gry akcji z elementami RPG;

·         Fabuła przedstawiona równolegle do wydarzeń części pierwszej Darksiders;

·         Przewyższa poprzednika zarówno w skali jak i ilości grywalnej zawartości;

·         Doświadcz bogatego świata fantasy wykraczającego poza twoje najśmielsze wyobrażenia, ożywionego przez Joe Madureirę – światowej klasy twórcę X-Men Ultimates i Battle Chasers;

·         Tysiące potężnych broni, pancerzy i amuletów;

·         Fabularne i poboczne zadania, które rozwijają Twoją wiedzę o świecie gry i zapewniają dodatkowe godziny zabawy;

·         Generowany losowo łup.

Darksiders II

Przebudzony Końcem Dni, Śmierć, najbardziej przerażający z legendarnych Czterech Jeźdźców Apokalipsy, wyrusza z zadaniem odkupienia imienia brata. Zostań strażliwą siłą, której wszystko się lęka, lecz której nic nie może uciec. Oryginalny Darksiders® wydany w styczniu 2010 został ciepło przyjęty,zdobywając nagrody takie jak Najlepsza Gra Fantasy 2012 od IGN. Darksiders podążało historią Wojny, niesłusznie oskarżonego o spowodowanie apokalipsy, w pogoni za utraconym honorem i zemstą na tych, którzy mu uchybili.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier