Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

9

Lip 13

Już za tydzień rozpocznie się Giermasz Wszechpolski!

image001 (2)Już za tydzień, 15 lipca wystartuje Giermasz Wszechpolski, który potrwa do 28 lipca!

 

Znamy również szóstą lokalizację Giermaszu Wszechpolskiego! Fani naszego profilu na Facebooku zdecydowali, że obok Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Gdańska i Poznania zamówione produkty będzie można odebrać także w Łodzi! Na dogrywkę czeka Szczecin i Białystok. Zapraszamy zatem do głosowania na https://www.facebook.com/cdppl?fref=ts. Czekamy na Wasze głosy do środy 10 lipca, do godziny 13:00.

 

W środę ogłosimy ostatnie, siódme miasto, które zakwalifikuje się do tegorocznej edycji Giermaszu Wszechpolskiego. Ale to nie będą ostatnie informacje o Giermaszu. Szykujcie się na więcej! Szczegóły już wkrótce.

 

Giermasz Wszechpolski to nowa formuła cyklicznie organizowanej wyprzedaży. Podczas tej edycji łowcy promocji będą mogli zakupić ulubione gry i filmy przez Internet i odebrać w jednej z siedmiu lokalizacji.

 

Przypominamy zasady Giermaszu Wszechpolskiego. Aby wziąć udział w Giermaszu należy zarejestrować się na stronie http://giermasz.cdp.pl/, następnie wybierać ulubione gry i filmy spośród około 500 produktów i zapłacić za pośrednictwem serwisu płatniczego PayU. Przy zamówieniu należy zaznaczyć jedną z 7 lokalizacji, w których będzie można odebrać swoje zamówienie osobiście.

 

Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili zachęcamy do zapisywania się na newsletter
na stronie Giermaszu Wszechpolskiego: http://giermasz.cdp.pl/
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier