Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

14

Wrz 10

KARNAWAŁ BLOGOWY 2009 – 2010

W czerwcu ubiegłego roku rozpoczął się Karnawał Blogowy RPG, który trwa po dziś dzień. Idea Karnawału jest niezwykle prosta: osoba go prowadząca podaje temat dotyczący gier fabularnych, na który to wypowiadają się inni blogerzy. Zazwyczaj jest on na tyle rozległy, by nie ograniczać inwencji osób dzielących się w tej kwestii swoją opinią.

Po miesiącu, osoba inicjująca zabawę przekazuje pałeczkę innemu blogerowi i to on ma swobodę wyboru kolejnego tematu. Przykładowo w pierwszym roku pojawiały się między innymi takie tematy jak: Przyszłość gier fabularnych, Ulubione realia, Modyfikacje zasad czy Dodatki.

Postanowiliśmy wyłonić z pierwszych 12 edycji najlepsze wpisy, które będzie można zebrać i upamiętnić w e-booku (może uda się w książce wykonanej technologią druku na żądanie?)

W tym celu przygotowaliśmy specjalną ankietę, dzięki której to Czytelnicy zadecydują, które teksty miałyby pojawić się w e-booku.

Zasady są proste jak i sam KB RPG. Każdy może wyłonić 2 najlepsze teksty konkretnej edycji.

Aby przypomnieć sobie ponad 200 wpisów wystarczy zajrzeć na tą stronę, znalazły się tam odnośniki wraz z krótkimi cytatami z poszczególnych wpisów.

Sama ankieta znajduje się w tym miejscu.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier