Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

2

Sie 10

King’s Bounty: Nowe Światy w produkcji!

Cenega, 1C Company oraz  Katauri Interactive z przyjemnością informują o rozpoczęciu prac i włączeniem do planu wydawniczego gry King`s Bount: Nowe Światy, kontynuacji świetnie przyjętej przez polskich fanów King`s Bounty: Armored Princess. „Nowe Światy” są samodzielną produkcją rozszerzającą  King`s Bounty: Armored Princess wprowadzając dwie nowe kampanie, dodatek do ”Wojowniczej Księżniczki”, mnóstwo nowych przygód, przedmiotów, czarów i potworów. Co chyba najważniejsze – King`s Bount: Nowe Światy jest odpowiedzią na liczne prośby fanów, którzy marzyli o pełnym edytorze gry z możliwością tworzenia całych kampanii! Podobnie jak we wcześniejszych grach z serii King’s Bounty – gracze będą mieli okazję konfrontacji z dziesiątkami nowych przeciwników. Nowe umiejętności jak również latające wierzchowce będą nieocenione w walce z hordami atakujacymi królestwo bohatera. Ksieżniczce towarzyszyć będzie  jej oswojony smok który na początku jest mały lecz rozwija sie wraz ze wzrostem umiejetnosci gracza, aż staje się bardzo cennym sprzymierzeńcem. Smok zrobi wszystko by bronić księżniczki podczas bitwy, zaczynając od prostych ataków a na zionięciu ogniem i przywoływaniu wulkanów kończąc.

King`s Bount: Nowe Światy zawiera:

– Edytor gry King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka

– 2 całkiem nowe kampanie (Champion of the Arena – turniej gladiatorów obejmujący walkę z “Bossami” i Defender of the Crown – bitwy na unikalnych arenach taktycznych z losowym doborem wrogów i sprzymieżenców)

– Potężny dodatek do oryginalnego King`s Bounty: Armored Princess – Marsz Orków, dodający nowe jednostki, czary I przygody.

– Nowe potwory do zabicia lub wykorzystania w bitwie

– 70 nowych przedmiotów, 8 nowych zestawów przedmiotów, wliczając w to 1 dla smoka i trzy wchodzące w ich skład artefakty.

– 7 nowych przygód pozwalających bohaterom kontynuować swoją wyprawę

– 50 nowych biegłości i umiejętności

– 13 nowych czarów

Seria King`s Bounty to niezwykle popularne w Polsce gry strategiczno-przygodowe łączące turowy systemem walki z elementami RPG w bogatym świecie fantasy. Bohaterowie i ich armie będą przemieżać ogromny kontynent pełen mnóstwa różnych lokacji i mieszkańców, pozostających w ciągłej interakcji ze sobą. Komunikacja z NPCami, zbieranie zasobów i rekrutacja armii, tak jak poruszanie się bohaterem, będzie odbywać się w czasie rzeczywistym, podczas gdy wszystkie bitwy będą się odbywać w systemie turowym z naciskiem na elementy taktyczne.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier