Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

8

Maj 11

Konkurs Literacki i Fotograficzny na Dniach Fantastyki 2011

Miło nam ogłosić, iż nasz Portal objął Patronat Medialny nad tegorocznymi Dniami Fantastyki 2011!

Dni Fantastyki

Tymczasem organizatorzy konwentu przekazali nam kolejne nowości konwentowe:

„Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursach Fotograficznym i Literackim organizowanych przez Dni Fantastyki 2011. Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Tegoroczny konkurs na opowiadanie pod tytułem „Ludzkość w kosmosie” to już czwarta edycja, we wcześniejszych wygrywali między innymi Rafał W.Orkan, Kazimierz Kyrcz JR i Dawid Kain oraz Joanna Malik. Teksty do 12 tysięcy znaków będą oceniane w dwóch kategoriach – profesjonalistów i debiutantów. Na prace czekamy do 8 czerwca, zaś ogłoszenie wyników nastąpi 14.

W konkursie fotograficznym zachęcamy Was byście w swoich pracach zinterpretowali Ursuli K. Le Guin (cyt. za: Fantasy & Science Fiction edycja polska, nr 4, jesień 2010) „Lubimy trwać w przekonaniu, iż żyjemy w świecie dnia, ale połowa świata zawsze pogrążona jest w mroku, a fantastyka, podobnie jak poezja, mówi językiem nocy”. Prace na adres: Centrum Kultury „ZAMEK”, pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław z dopiskiem „DF – konkurs foto” należy przesyłać do 15 czerwca.

Więcej informacji w zakładce Konkursy na naszej stronie.

 

Czas i miejsce: 24-26 czerwca
Centrum Kultury “ZAMEK“
Wrocław, pl. Świętojański 1

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie konwentu.


Źródło: Dni Fantastyki 20111



Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier