Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

18

Cze 12

Krakon – Garść Nowości

Pewnie od dłuższego czasu zastanawiacie się, w jakim miejscu odbędzie się tegoroczna edycja Krakonu. Postanowiliśmy nie trzymać Was dłużej w niepewności i oficjalnie ogłaszamy, iż Festiwal Krakon 2012 odbędzie się na terenie Miasteczka Studenckiego AGH, gdzie większość atrakcji będzie miało miejsce w klubach: Studio i Zaścianek.

Krakon rozpoczynamy, co prawda o godzinie 8.00 w piątek, jednak oficjalno- imprezowe powitanie, przygotowane przez progresywno-rockowy zespół HellHaven (http://www.myspace.com/hellhavenrocks), odbędzie się na deskach klubu Studio w godzinach wieczornych. Żeby emocje nie opadły, specjalnie dla Was, przygotowaliśmy również koncert Mateusza Czecha wraz z Jego projektem „I set my pixels on fire”. Jest to połączenie utworów z gatunku Chiptune, które grane są na konsoli Gamboy Classic z pięknymi wizualizacjami. Tego nie można przegapić! :)

Dodatkowo, przez najbliższy tydzień, licząc od dnia dzisiejszego – 10 czerwca – obniżamy ceny zwykłych akredytacji do 40 zł, a koszulek do szalonych 15 zł… Nie przegapcie okazji, promocyjne ceny tylko do 17 czerwca! :>
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier