Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

20

Cze 11

Krakonowy News

750  320x240 krakon2011 Ważne Krakonowe wieści!
Organizatorzy Krakonu przesyłają kolejną garść informacji o konwencie!

W dziale INFORMACJE pojawiła się podstrona JAK DOJECHAĆ na której możecie pobrać plik PDF do wydruku wraz z mapami w nich zawartymi. Plik opisuje jak z centrum miasta(Dworzec PKP,Galeria Krakowska) dojechać do szkoły Festiwalowej.

Z działu PLAN ATRAKCJI zniknęło ZGŁOŚ ATRAKCJĘ i pojawiło się POBIERZ PROGRAM.

W wygodny sposób po paru kliknięciach możecie przeglądać nasz bogaty program przygotowany specjalnie dla Was. Aby to zrobić ściągacie plik XLS i PDF lub plik doc. z odpowiedniego Bloku Programowego, w którym to znajdują się opisy do tematów prelekcji przedstawionych w XLS-owej tabelce.

Jak pewne zauważyła część z Was mieliśmy małe problemy z serwerem(złośliwość rzeczy martwych). W związku z tym przedłużamy rezerwacje do północy dnia 20 czerwca(Poniedziałek) czas na opłatę za wejściówkę pozostaje bez zmian, tj. Do 24 czerwca należy opłacić wcześniej zarezerwowana wejściówkę (Wszyscy uczestnicy którzy nie dostana potwierdzenia wpłynięcia pieniędzy przed 30 czerwca proszeni są o zabranie ze sobą potwierdzenia wpłaty do okazania na Akredytacji). Wszyscy niepełnoletni uczestnicy proszeni są o wydrukowanie i wypełnienie wraz z rodzicami Pozwolenia (do pobrania w dziale INFORMACJE podstrona POZWOLENIE)

A na dokładkę Yume-Hime Cosplay Cafe i jego opis:

Sklep Yume Hime łączy swoje siły z Krakonem, aby uświetnić początek Waszych wakacji.

Miku Hatsune, Rin i Len Kagamine, Lily, Azusa z K-ON, Yukari, Yuyuko, Momiji, Marisa z Touhou Project, a także Walter z Hellsinga. Co łączy ich ze sobą?

Wszyscy w jednym miejscu i o jednej porze. I w dodatku do Twoich usług. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą Yume Hime Cosplay Cafe. Przygotowaliśmy dla Was obszerne, zaskakujące menu – jedno skierowane do mangowców, drugie do fantastów, tak by każdy poczuł się jak w domu. Nasi kelnerzy i kelnerki w strojach cosplayowych będą Wam serwować przeróżne dania i przekąski, zapewnimy Wam śniadania, kolacje oraz pożywne obiady.

Będziecie mieli również okazję naprawdę zakosztować w Vocaloidach, gdyż przygotowaliśmy dla Was kilkanaście kolorowych (bezalkoholowych) drinków, takich jak choćby Luka Megurine „Secret” czy „LBF – Let’s Be Friends”.

W naszej kafejce zwroty „Onii-chan”, „Onee-chan”, „Aniki”, „Onee-sama”, „Ojou-sama” czy „Goshujin-sama” będą na porządku dziennym, ale czeka Was o wiele więcej niespodzianek, szczególnie ze strony naszej obsługi. Śniadania, kolacje oraz pożywne obiady zapewnią Wam natomiast nasze zacne kucharki, pod przewodnictwem Kaku.

A zatem zapraszamy Was serdecznie…. I smacznego!

Do zobaczenia w Krakowie.

 

Źródło: KRAKON

 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier