Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

9

Lip 12

Kreskon news

Przedstawiamy Wam najnowszą informację od organizatorów Kreskonu!!

„Po dłuższym czasie mamy dla Was garść wieści dotyczących Kreskonu odbywającego się w dniach 10-12 sierpnia w Tomaszowie Lubelski.

Odwiedzi nas Darek Kocurek – znakomity grafik, który na swoim koncie ma między innymi stworzenie okładek do książek Stefana Dardy (który również będzie naszym gościem) oraz przekładów powieści Stephena Kinga.

Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję pograć na konsolach, wpatrując się w 40” ekrany telewizorów. Będą i eRPeGi i typowo rozrywkowe gry jak np. Guitar Hero.

Z najgłośniejszą wieścią zaczekaliśmy jednak do końca. Przy współpracy z naszym głównym sponsorem – Biurem Podróży Quand organizujemy wyprawę śladami Czarnego Wygonu znanego Wam z kart powieści Stefana Dardy! Zachęcamy do zgłaszania się do udziału w niesamowitej wycieczce, która wyruszy  już w konwentowy piątek. Dokładny plan i opis wycieczki znajdziecie na głównej stronie konwentu:http://kreskon2012.dl.pl. Uczestnicy zostaną ubezpieczeni, a cena będzie wliczona w koszt wejściówki na Kreskon. Chętni proszeni są o przesyłanie zgłoszeń wg wytycznych ze strony, na adres: kreskon@gmail.com o tytule „Wyprawa”. Wrażeń nie zabraknie. Czekajcie też na kolejne wieści kreskonowe.

Pozdrowienia,

Organizatorzy”




Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier