Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

9

Mar 12

Król Artur II już dziś w sprzedaży

Cenega, oficjalny partner firmy Paradox Interactive w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że już dziś w sprzedaży dostępna jest gra Król Artur II . Tytuł ten ukazał się na komputery osobiste w wydaniu standardowym oraz w limitowanej edycji kolekcjonerskiej w stylowym pudełku z logiem i pieczęcią Król Artur II.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednocześnie informujemy, że pudełko z grą zawiera wyłącznie angielską wersję językową gry. Polska wersja językowa jest dostępna do pobrania na stronie www.cenega.pl/pliki lub bezpośrednio klikając na ten linkZa niniejszą niedogodność serdecznie przepraszamy – warto jednak zauważyć, że Polska jest pierwszym i jedynym na chwilę obecną krajem, w którym gra została zlokalizowana (poza wersją angielską). Wkrótce polską wersję językową będzie można pobrać również za pomocą usługi Steam.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego trailera na kanale  target=”_blank”>YouTube.  Zachęcamy też do pobrania wersji DEMO w polskiej wersji językowej.

 

Król Artur II to druga część jednego z najbardziej docenionych tytułów, zarówno przez graczy jak i recenzentów. Gra została odebrana jako jedna z największych niespodzianek, które pojawiły się na rynku gier komputerowych w 2010 roku. Król Artur II to sequel doskonałej strategii czasu rzeczywistego w klimatach Fantasy RPG, który poszerzy granice tego gatunku. Fabuła gry rozpoczyna się długo po tym jak młody Artur wyciągnął magiczny miecz z kamienia, jednocząc tym samym rozdartą wojną Brytanię, gromadząc rycerzy Okrągłego Stołu i zabezpieczając pokój w Camelot dzięki mocy Świętego Graala. I to w tym momencie, w którym zazwyczaj legenda się kończy, gra Król Artur II  rozpoczyna swoją straszliwą opowieść…

 

Król Artur II – cechy gry:

 

·         Klimat Dark Fantasy – Król Artur jest teraz okaleczonym władcą, który próbuje naprawić rozdartą na kawałki ziemię i jednocześnie uleczyć swe schorowane ciało.

·         Intensywne walki z bossami, w których moce bohatera są przeciwstawione unikalnym i przerażającym wrogom.

·         Gigantyczna trójwymiarowa mapa pełna rycerskich zadań i innych specjalnych wydarzeń.

·         Szeroki wybór opcji kontroli kamery, poprawiona animacja i obszerny tutorial sprawiający, że gra jest bardziej intuicyjna.

·         Doświadcz gigantycznych bitew w czasie rzeczywistym, prezentujących tysiące żołnierzy i latające potwory ze świata fantasy.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier