Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

20

Maj 10

Królowa Lodu przybyła! Prawie…

Miło nam poinformować, że już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera nowego dodatku do gry Talisman: Magia i Miecz, a będzie to Talisman: Królowa Lodu. Wszyscy bardzo długo, i niecierpliwie wyczekiwaliśmy na ten tytuł, i tym bardziej nie możemy się doczekać następnego tygodnia, kiedy będziemy mogli przetestować nowe rozszerzenie do jednej z naszych ulubionych gier.

Talisman: Królowa Lodu przynosi nam czterech nowych bohaterów, 84 nowe karty przygody, co sprawia, że ich łączna ilość razem ze Żniwiarzem, Podziemiami, i oczywiście podstawową wersją Magii i Miecza wynosi już około 300 kart! Do tego otrzymujemy 20 nowych zaklęć, 24 karty zadań czarnoksiężnika (sic!), oraz 3 alternatywne zakończenia, z samą Królową Lodu w roli głównej. Po nowym dodatku spodziewamy się, że jeszcze bardziej urozmaici rozgrywkę, i sprawi, że kolejne kilka weekendowych nocy spędzimy właśnie nad Talismanem.

Już teraz można zamówić Królową Lodu w przedsprzedaży, w promocyjnej cenie 64.90 zł. ( normalnie 74.90 zł). Zapraszamy na Rebel.pl, i zachęcamy do kupna. Jednocześnie informujemy, że wznowienie podstawowej wersji gry Talisman: Magia i Miecz, spodziewane jest na lipiec tego roku.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier