Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

2

Lut 11

Księgi Zakazane

Niezależnie od tego czy Wasza postać jest potężnym magiem w D&D, tworzącym runy krasnoludzkim rzemieślnikiem w Warhammerze czy też wertującym pożółkłe woluminy okultystą z Zewu Cthulhu – łączy Was jedno: fakt posiadania… bardzo ważnej księgi. Czy nie żałowaliście nigdy, że nie możecie zapisywać zapamiętanych i znanych czarów w prawdziwym, oprawionym w skórę tomie wiedzy tajemnej? Czy jako strażnicy tajemnic nie czuliście nigdy potrzeby pokazania graczom zniszczonego notesu zawierającego ostatnie zapiski szalonego okultysty? Jeśli tak – wreszcie ktoś odpowiedział na Wasze prośby!

PodGK.pl wpadło na trop niesamowitego i unikalnego zakładu poligraficznego, noszącego nazwę Księgi Zakazane. Efekty ich pracy, już na samych zdjęciach przechodzą najśmielsze oczekiwania. Z opisów wynika, że książki są unikalne, robione na zamówienie – tak by każdy dostał swój własny, jedyny na świecie egzemplarz. Do produkcji wykorzystywane są naturalne materiały, m.in.: skóra, kora, drewno, kości, poroża czy metal. Niesamowite jest to, że zakład sam wytwarza specjalnie postarzany papier, który nadaje woluminom realizmu.

Nie są to oczywiście produkty tanie, bo cena waha się przeważnie od 70 do 120 złotych. Jednakże, jeśli zależy wam na naprawdę klimatycznym gadżecie na sesję czy larp’a – koniecznie musicie rzucić okiem na tę ofertę :)

Więcej zdjęć i info na : www.ksiegi-zakazane.pl
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier