Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

22

Cze 11

Kuźnia Gier na Dniach Fantastyki

W tym roku podczas Dni Fantastyki we Wrocławiu, oprócz ufundowania nagród rzeczowych oraz nieustającej nauki gry w Veto przy stoisku wydawnictwa, Kuźnia Gier zaprasza także na kilka ciekawych punktów programu. Szczegóły w rozszerzeniu wieści:


  • Prezentacja Wolsunga
  • Jeżeli w Twojej głowie zrodziło się kiedyś marzenie, aby w grze fabularnej połączyć ryk silników parowych z trzaskaniem wyładowań magii,  a stonowane wiktoriańskie wnętrza zapełnić dynamiczną akcją w stylu
    Indiany Jonesa, to Wolsung jest systemem właśnie dla Ciebie. Przyjdź,  zobacz na własne oczy i daj się wciągnąć w bogaty i niepowtarzalny świat  Wolsunga!

  • Spotkanie z Kuźnią Gier
  • Pewnie wiele razy o nas słyszeliście, ale niewielu miało odwagę  obejrzeć nasze zdjęcia. Nic dziwnego, w rzeczywistości jesteśmy jeszcze bardziej zakręceni, niż by to wynikało z naszych tekstów w Internecie. Jeśli jednak nie należysz do tych strachliwych i chciałbyś dowiedzieć się co nieco o naszych najnowszych produkcjach albo postawić któregoś z nas w krzyżowym ogniu pytań – przyjdź koniecznie!

  • Kreatywny konkurs wolsungowy
  • Jak to jest zapolować na słonia w środku Lyonesse? Albo zapanować nad tysiącem nazistowskich zombie? Jeśli wiesz, to jesteś tym, którego szukamy – kreatywnym zwycięzcą naszego konkursu. Jeśli zaś nie wiesz,  jesteś tym bardziej przez nas mile widziany, bo wprost uwielbiamy  otwierać oczy konwentowiczom na niesamowitości, jakie nas otaczają i  nagradzać za to wolsungowymi fantami. Nie możesz przegapić tego konkursu!

  • Nieustająca nauka gry w Veto
  • Ile razy, czytając podręcznik do historii, wyobrażałeś sobie  tętent husarskiej chorągwi, brzęk szabel na sejmiku czy trzask kufli rozbijanych o podgolone łby? Dzięki nam i Szlacheckiej Grze Karcianej  Veto możesz wciągnąć się w ten świat bitew, zajazdów i pijatyk, a także  wielkiej polityki. Tylko u nas po nauczeniu się gry otrzymasz w  prezencie kompletne talie dla dwóch graczy i to zupełnie za darmo!

Źródło: www.wolsung.plWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier