Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

21

Lut 12

Kuźnia szuka ilustratorów Veto

Kuźnia Gier – wydawca gier planszowych, karcianych i RPG, poszukuje autorów ilustracji do jednego ze swoich dużych projektów – kolekcjonerskiej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto.

Współpracuje z nami sporo grafików, jednakże wciąż szukamy nowych – potrzebujemy rocznie kilkuset ilustracji. Szukamy grafików, którzy będą zainteresowani tematem, potrafią rysować szybko i umieją wsłuchiwać się w uwagi krytyczne (i reagować na nie).
Z góry pragniemy zaznaczyć, że stawki za ilustracje nie są oszałamiające, ale współpracujący z nami graficy mogą liczyć na stałe i duże zlecenia. Rozliczenie w formie umowy o dzieło.

Zainteresowani proszeni są o przesyłanie zgłoszeń na adres piotr@kuzniagier.com – z krótką informacją o sobie i dwoma (nie więcej) najlepszymi grafikami (załącznik lub link do konkretnej ilustracji). Odpiszemy wszystkim, dodatkowo wysyłając dokładne warunki współpracy oraz szczegółowe kompendium jak rysować ilustracje do Veto.

Poniżej krótka informacja na temat projektu:

Veto to Szlachecka Gra Karciana – opowiada o XVII-wiecznych szlachcicach, magnatach, warchołach i niewiastach. Oparte jest na historii XVII-wiecznej Polski, książkach Sienkiewicza (i ich ekranizacjach) i Komudy oraz inwencji własnej autorów gry. Dlatego znajdziecie w nim postaci historyczne, bohaterów dzieł wyżej wymienionych autorów oraz te wymyślone przez nas samych. Zapraszamy na stronę gry – http://veto2ed.pl.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier