Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

1

Paź 12

"Legenda. Rebeliant" – premiera 7 listopada

Każdy, kto zakupi powieść Marie Lu w Empiku będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą będzie iPhone5 oraz otrzymaebooka „Legenda. Rebeliant” gratis! Szczegóły już wkrótce!

Znane jest też nazwisko reżysera, który zajmie się ekranizacją „Rebelianta”. Będzie nim Jonathan Levine (m.in. „Warm Bodies”, „Wszyscy kochają Mandy Lane”). Za część produkcyjną odpowiadają Marty Bowen oraz Wyck Godfrey, pracujący wcześniej przy sadze „Zmierzch”. Dalsze prace nad obsadą trwają.

W przygotowaniu jest także gra komputerowa! Premiera przewidziana jest na listopad, a już teraz można zapoznać się z trailerem.

Mroczna przyszłość, w której nic nie jest takie, jak się wydaje.

Dwa odmienne światy, i dwoje młodych bohaterów, którzy stają w walce przeciwko sobie.

Piętnastoletnia June – geniusz militarny kontra jej rówieśnik Day – nieuc

hwytny przestępca.

Ich ścieżki krzyżują się. Rozpoczyna się wyścig na śmierć i życie.

Republika, miejsce niegdyś znane jako zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, jest uwikłana w wieczną wojnę ze swymi sąsiadami, Koloniami.

Piętnastoletnia June, urodzona w elitarnej rodzinie w jednej z najbogatszych dzielnic Republiki, jest wojskowym geniuszem. Posłuszna, pełna pasji i oddana ojczyźnie, jest wychowywana na przyszłą gwiazdę najwyższych kręgów Republiki.

Również piętnastoletni Day, urodzony w slumsach sektora Lake, jest najbardziej poszukiwanym przestępcą Republiki, ale kierujące nim motywy wcale nie są tak podłe jak by się mogło wydawać.

Pochodzący z dwóch różnych światów June i Day nie mają powodu, by się spotkać, aż pewnego dnia brat June, Metias, pada ofiarą morderstwa, a Day staje się głównym podejrzanym. Wciągnięty w śmiertelną zabawę w kotka i myszkę, Day ucieka, próbując jednocześnie uratować swą rodzinę, a June desperacko usiłuje pomścić śmierć brata.

Zbieg okoliczności sprawia, iż oboje odkrywają prawdę o wydarzeniach, przez które połączyły się ich losy. Dowiadują się też, że ich ojczyzna gotowa jest sięgnąć po wszelkie dostępne środki, by zataić sekrety.

Oszałamiająca pierwsza powieść Marie Lu, pełna akcji, napięcia i romansu,  bez wątpienia wciągnie i poruszy każdego czytelnika.

zp8497586rqWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier