Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

29

Sie 12

Łódź – miasto grozy

 

Wielkimi krokami zbliża się łódzki Festiwal Fantastyki „Kapitularz 2012”. Tematem przewodnim Kapitularza będzie horror i urban fantasy wypełniające mieszanką magii i grozy atmosferę pofabrykanckiego miasta.

 

Organizatorzy pragną przybliżyć uczestnikom atmosferę Łodzi jako miasta grozy i horroru. W tym celu przygotowano film promujący „Kapitularz 2012” i ogłoszono konkurs dla wszystkich, którzy pragną włączyć się w poszukiwania strachu na łódzkich ulicach.

 

Konkurs fotograficzny „Ciemna strona miasta” jest skierowany do wszystkich, którzy potrafią dostrzec piękno w szarej codzienności. Celem konkursu jest ukazanie Łodzi jako miejsca pełnego tajemnic i grozy, magicznego i strasznego zarazem. Fotografie zostaną umieszczone na oficjalnym fanpage’u Kapitularza na facebooku. Trzy najlepsze prace, wyłonione drogą głosowania, zapewnią swoim autorom wejściówki i nagrody rzeczowe od organizatorów.

 

Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z filmem promującym „Kapitularz 2012”. Obraz przygotowany został, by przybliżyć wszystkim klimat łódzkiego festiwalu. Film można zobaczyć tutaj .

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.kapitularz.pl oraz na www.facebook.com/Kapitularz

 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier