Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

12

Wrz 12

Łódzkie ulice grozy

Zapraszamy na grę miejską „Koszmar”, która odbędzie się 16.IX.2012 w godzinach od 13 do 16. Gra rozpocznie się w Pasażu Schillera.

„Myślisz, że wiesz wszystko o otaczającym Cię świecie? Uważasz, że sny to tylko odpoczynek dla mózgu, że potwory nie istnieją, a wszystkie horrory to tylko wymysł chorej wyobraźni? – Starzec, który zadał te pytania wygląda jakby miał nie po kolei w głowie, ale nie daje sobie przerwać – Pozwól, że opowiem Ci historię, która zdarzyła się mnie jakieś 30 lat temu. Tak jak i Ty sądziłem, że wszystkie te opowieści to tylko bajki do straszenia dzieci, ale…”

No właśnie, ale co? Co ten szalony człowiek miał na myśli? Może Ty, drogi uczestniku, będziesz w stanie opowiedzieć co tak naprawdę się stało? Zapraszamy na grę miejską „Koszmar” organizowaną przez Łódzki Klub Miłośników Fantastyki „Kapituła” w ramach Łódzkiego Festiwalu Fantastyki „Kapitularz 2012”.

Prosimy o zgłaszanie drużyn 3-4 osobowych na adres angelika.szewczyczak@gmail.com. Więcej informacji o grze miejskiej na www.kapitularz.pl/gra-miejska-koszmar.html oraz na naszym profilu www.facebook.com/Kapitularz

 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier