Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

8

Sie 12

Lubelskie Spotkania z Fantastyką

Przedstawiamy Wam plan Lubelskich Spotkań z Fantastyką organizowanych przez Cytadele Syriusza!

4 sierpnia
Czy gry komputerowe boją się kobiet? – Beata `Kuna` Marczyńska – Fedorowicz
Czy kobiety grają w gry komputerowe? Czy gry mają problem z przedstawianiem kobiet? Czy gracze mają problem z kobietami? ;) Jeśli na któreś z pytań odpowiesz ‘tak’ i chcesz o tym porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszam na prezentację i dyskusję.
21 sierpnia
Konkurs: Karteczki – Jakub `Shonsu` Barański
Zwariowany konkurs, w którym liczą się inwencja, refleks, praca grupowa oraz odporność na stres i nieprzewidziane sytuacje. Dla najlepszych nagrody. Zapraszamy!
28 sierpnia
Szlifowanie stylu – Agnieszka `Achika` Szady
Jeżeli umieszczasz swoje teksty gdzieś na sieci lub dajesz ludziom do czytania i słyszysz, że są pisane stylem drewnianym, szkolnym lub zbyt oficjalnym – to jest prelekcja dla Ciebie. Na fikcyjnych i prawdziwych fragmentach tekstów Achika przedstawi najczęściej popełniane błędy stylistyczne i wspólnie ze słuchaczami zastanowi się, jak ich unikać.

Wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w salach 19, 21 i 22 WOK (ul. Dolna Panny Marii 3) i rozpoczynają się o godzinie 18.00. O 19.00 rozpoczyna się prelekcja lub konkurs. Spotkania kończą się o godzinie 22.00. W trakcie ich trwania można dokonywać wypożyczeń z prowadzonej przez nas biblioteki. Prowadzimy również ożywione dyskusje, udzielamy odpowiedzi na pytania związane z szeroko pojętą fantastyką i gramy w przeróżne fantastyczne gry!

WSTĘP WOLNY!

www.cytadelasyriusza.org
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier