Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

1

Paź 12

Mad Days na Falkonie 2012!

W tym roku po raz drugi w trakcie Festiwalu Fantastyki Falkon obędzie się Mad Days – impreza w pełni poświęcona grom bitewnym, figurkom i hobby jakim jest wargaming. Co czeka Was na Mad Days 2012? Po pierwsze to co gracze lubią najbardziej czyli turnieje. Będzie można sprawdzić swoje umiejętności w takich grach jak Warhammer Fantasy Battle,Warhammer 40kUmbra TurrisMordheimInfinity czy Ogniem i Mieczem.

Ci, którzy chcieli by wejść w świat gier bitewnych lub poznać zasady nowych gier będą mieli ku temu okazję podczas licznych pokazów gier, które będą odbywać się przez cały czas trwania imprezy. Do tego 

konkursystoiska producentów gier i wiele innych atrakcji. Podczas imprezy odbędzie się również trzecia edycja Master of Imagination – jednego z największych i najważniejszych konkursów malarskich (i rzeźbiarskich) w naszym kraju.

Jeśli malujecie lub rzeźbicie możecie przywieźć swoje prace by pochwalić się nimi przed szeroką publicznością. Jeśli nie malujecie również warto nas odwiedzić by obejrzeć wspaniałe dzieła rąk innych artystów. Będziecie mieć również okazję by podszkolić swoje umiejętności i podpatrzeć techniki najlepszych polskich malarzy podczas prowadzonych przez nich warsztatów.

 

Jeśli interesują Was gry bitewne nie może zabraknąć Was w Lublinie w dniach 23-25 listopada. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić Wam jak najwięcej atrakcji i rozwijać program imprezy. Jeśli macie jakieś propozycje, chcielibyście nam pomóc lub poprowadzić pokazy jakiejś gry dajcie nam znać.

Do zobaczenia w Lublinie!

zp8497586rqWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier