Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

10

Cze 11

Magicka w planie wydawniczym Cenegi

Cenega, oficjalny partner firmy Paradox Interactive w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy Cenega trafia gra Magicka, satyryczny hack’n’slash o bogatym świecie, umieszczonym w realiach fantasy, opartych na mitologii nordyckiej. Pudełkowa, polska wersja językowa gry ukaże się w lipcu bieżącego roku, a już dziś można ją zamówić w preorderze na stronie muve.pl.

 

 

Magicka jest grą umieszczoną w fantastycznym świecie Midgardu, gdzie zasady ustala magia żywiołów, gobliny i trolle są zupełnie nieszkodliwe (no może trochę…), a w wioskach mieszkają sami sarkastyczni mądrale. Historia zaczyna się w czasie wielkiego kryzysu, składając na twe barki odpowiedzialne zadanie. Stolica Hávindr jest pod ostrzałem, musisz więc opuścić swój wygodny, wypełniony pysznymi hot-dogami i fantazyjnymi serami zamek, ruszając w pośpiechu na pomoc królowi. Podczas podróży będziesz przedzierać się przez 13 poziomów, a każdy z nich jest jeszcze bardziej wymagający od poprzedniego. Będziesz korzystać z pomocy magicznych zaklęć, łączonych dowolnie z ośmiu elementów. Z biegiem czasu nabywać będziesz coraz subtelniejszych umiejętności w pięknej sztuce unicestwienia wrogów – pomoże ci w tym niesamowita, starożytna magia. Gdyby tego było mało, możesz sprawdzić się w wielu trybach wyzwań i pojedynkować się zeswoimi przyjaciółmi (lub wrogami) w trybie walki PvP.

Tryb przygody pozwala na eksplorację świata Midgard nawet czterem graczom jednocześnie. Stan gry zapisywany jest automatycznie, gdy dany poziom zostanie ukończony. W zależności od ich poczynań w poprzednich poziomach, Magowie mogą znaleźć skróty, ukryte ścieżki i nowe sposoby przejścia przygody, które mogą wyprowadzić ich daleko za linie wroga.

Czary są tak samo skuteczne wobec wrogów, jak i sojuszników. Gracze, będą musieli być bardzo ostrożni, aby nie złapać przyjaciół w ogień krzyżowy… A może niekoniecznie…

 

Ale dość słów! Czas założyć szaty!

 

Główne cechy:

  • Pudełkowa, polska wersja językowa
  • Sprawdź swoja biegłość w sztukach magicznych, wykorzystując innowacyjny system rzucania zaklęć – kombinuj z niezliczoną ilością zaklęć!
  • Baw sie dobrze w tej radosnej parodii ogranych motywów fantasy
  • Połącz swe siły z przyjaciółmi i razem zwalczajcie zastępy zła – we wszystkich trybach gry dostępną jest rozgrywka wieloosobowa dla czterech graczy – również na jednym komputerze!
  • Wywalcz sobie drogę przez 13 wypełnionych niebezpieczeństwami poziomów

 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier