Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

16

Lut 12

Magna Mundi w planie wydawniczym firmy Cenega!

Cenega, oficjalny partner firmy Paradox Interactive w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Magna Mundi została włączona do naszego planu wydawniczego. Gra zostanie wydana na komputery osobiste w polskiej wersji językowej. Zapraszamy do zobaczenia najnowszego trailera, z polskimi napisami, na naszym kanale YouTube.

Zadaniem jakie stoi przed graczem w Magna Mundi jest rządzenie państwem na przestrzeni dziejów oraz doświadczanie wszystkich znaczących okresów historycznych – od upadku Konstantynopola poprzez epokę Wielkich Odkryć Geograficznych. Opanuj zawiłości polityki Świętego Cesarstwa Rzymskiego i staw czoła terroryzującym Morze Śródziemne berberyjskim piratom. Przeprowadź Japonię przez okres Sengoku lub przejmij kontrolę nad hordami Mongolskimi z Azji Centralnej. Wspomóż Indie w ich zmaganiach lub pokieruj innym, wybranym przez Ciebie narodem, w czasie wojen religijnych oraz przeprowadź swój lud przez okresy kolonializmu i niewolnictwa. Doświadcz okresu Wielkiej Rewolucji Przemysłowej, Amerykańskiej Wojny o Niepodległość oraz wielu innych wyzwań jakie rzuci Ci historia…

 

Magna Mundi zapewnia graczowi narzędzia, dzięki którym będzie mógł osiągnąć postawione cele i całkowicie pogrążyć się w historycznej rzeczywistości. Celem gry jest podejmowanie takich decyzji, żeby po dziesiątkach, lub nawet setkach lat, móc spojrzeć w przeszłość i być dumnym z właściwie obranego kursu, który ukształtował przyszłość naszego narodu.

 

Cechy gry:

  • Ponad 400 grywalnych państw istniejących na przestrzeni 300 lat historii.
  • Areną rozgrywek jest cały świat, dzięki czemu można przyjmować różne wyzwania zależne od poziomu kultury, religijności, zaawansowania technologicznego, położenia geograficznego i wielu innych elementów.
  • Możliwość uczestniczenia we wzorcowych procesach historycznych, które ewoluują dynamicznie wraz z każdą nowo rozpoczętą grą, co pozwala na zbudowanie wewnętrznie spójnej historii.
  • Przy produkcji pracowali specjaliści z dziedziny: historii, antropologii i strategii zarządzania.
  • Gra wykorzystuje uznany przez branżę silnik z gry Europa Universalis III – Clausewitz.Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier