Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

1

Mar 12

Marcowe nowości wydawnicze Naszej Księgarni

Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprezentowało nam dzisiaj rano plan wydawniczy na obecny miesiąc. Z pośród wielu interesujących pozycji, szczególną uwagę zwróciliśmy na „Xanth. Zaklęcie dla Cameleon”, książkę osadzoną w jakż Silverfish Control Secrets e bliskim nam klimacie fantasy.

Xanth. Kraina, gdzie każdy ma jakiś magiczny talent bądź sam jest magiczny. Albo inteligentny. Trochę to skomplikowane, ale jeśli w grę wchodzi magia, trzeba się do tego przyzwyczaić.

Młody Bink jest chyba pozbawiony talentu, za to ma determinację i nadzieję, z którymi udaje się do czarodzieja Humfreya. W drodze trafia na centaury i nagle akcja rusza z kopyta. Później w dziwnej Rozpadlinie, której nie ma na mapach, chłopak spotyka smoka i w trakcie ucieczki pytanie, czy stwór jest inteligentny, czy ma talent magiczny, nabiera praktycznego wymiaru…

„Zaklęcie dla Cameleon” zdobyło August Derleth Fantasy Award za najlepszą powieść roku. Każda kolejna część cyklu stawała się bestsellerem. Ciekawą biografią może się poszczycić również sam autor książki, Anthony Piers, który do tej pory wydal już ponad 145 książek!

Wszystkich zainteresowanych „Zaklęciem dla Cameleon”, oraz pozostałymi nowościami wydawniczymi Naszej Księgarni zapraszamy na stronę internetową wydawcy. Życzymy przyjemnej lektury!

Silverfish Control Secrets
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier