Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

21

Lut 12

Mistrzostwa Polski w SoulCalibur V – turniej juz w najbliższą sobotę!

Zmierz się z najlepszymi polskimi graczami w SoulCalibur V już 25 lutego w Warszawie.

Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że już tylko 4 dni zostały do pierwszych, oficjalnych Mistrzostw Polski w SoulCalibur V. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę w Lucid Club w galerii handlowej Blue City. Przypominamy też, że zapisy na Mistrzostwa odbywają się wyłącznie na oficjalnej stronie turnieju i trwają do czwartku do 23:59.

 

Zwycięzca będzie miał możliwość reprezentowania naszego kraju na Mistrzostwach Europy SoulCalibur Impact 2012 w Londynie 17 marca! Mistrzostwa Polski są częścią cyklu zawodów ogólnoświatowych SoulCalibur IMPACT organizowanych przez Namco Bandai, które zakończą się światowymi finałami w Las Vegas 13 kwietnia. Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swych sił w zawodach, jak również do kibicowania uczestnikom turnieju. Wstęp na mistrzostwa jest wolny.

 

Zmagania graczy będą odbywały się na 8 stanowiskach z konsolami PlayStation 3. Zapisy na turniej i szczegółowe informacje nt. przebiegu rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie zawodów. Mistrzostwa odbędą się w Lucid Club w galerii handlowej Blue City (Al. Jerozolimskie 179, piętro 4) w godzinach 11:00 – 19:00.

 

Lista nagród w pierwszych oficjalnych Mistrzostwach Polski SoulCalibur V prezentuje się następująco. Za zajęcie pierwszego miejsca, Mistrz Polski w SoulCalibur V otrzyma:

 

1.      Wyjazd do Londynu i reprezentowanie Polski w Mistrzostwach Europy (koszty przejazdu i zakwaterowania pokrywa wydawca gry)

2.      Arcade stick firmy HORI z motywem graficznym SoulCalibura V do wyboru na konsolę Xbox 360 lub PlayStation 3.

3.      Ręcznie kuta katana (długość około 100 cm., waga około 3,5 kg)ze stylizowaną na kość słoniową rękojeścią. Katana jest zaostrzona, jest przedmiotem kolekcjonerskim nie przeznaczonym do zabawy jak i treningów sztuk walki.

4.      Roczna prenumerata magazynu konsolowego PSX Extreme.

5.      100 PLN do wydania w sklepie Muve.pl.

 

2 miejsce:

1.      Arcade stick firmy HORI motywem graficznym SoulCalibur V.

2.      Półroczna prenumerata magazynu konsolowego PSX Extreme.

3.      100 PLN do wydania w sklepie Muve.pl.

 

3 miejsce:

1.      100 PLN do wydania w sklepie Muve.pl.

2.      Kwartalna prenumerata magazynu konsolowego PSX Extreme.

 

Miejsca od 4 do 10 – 50 PLN do wydania w sklepie Muve.pl. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają też oficjalne koszulki z gry SoulCalibur V, dla każdego z nich przewidziany został również regeneracyjny poczęstunek.

 

Mistrzostwa Polski i eliminacje do europejskiego turnieju SoulCalibur Impact 2012 poprowadzi Jakub „Di” Dudkowski, jeden z najlepszych polskich graczy w SoulCalibur. Partnerami mistrzostw są: sklep muve.plSony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o. oraz magazyn konsolowy PSX Extreme.

 

O Grze:

 

SoulCalibur V jest kolejnym tytułem słynnego zespołu Project Soul. Historia gry rozpoczyna się 17 lat po zakończeniu poprzedniej części: tak jak wtedy, tak i teraz nowi bohaterowie oraz znani już wojownicy stoczą epicki bój pomiędzy Dobrem a Złem. Historia Patroklosa, syna Sophitii Alexander, nabiera tempa, gdy okazuje się, że los jego rodziny splata się przeznaczeniem Mieczy Dusz. W SoulCalibur V po raz pierwszy doświadczymy pełnej swobody poruszania się po trójwymiarowej arenie podczas walki w nowej, przepięknej grafice i z doskonałą animacją postaci. Łącząc wszystkie nowe elementy z tym co najlepsze w poprzednich częściach, SoulCalibur V z pewnością będzie hitem wśród bijatyk w 2012. Tytuł ten ukazał się w Polsce 2go lutego i dostępny jest zarówno na konsolach Xbox360 jak i PlayStation3.

 

Trailer z gry z polskimi napisami znaleźć można pod  target=”_blank”>tym adresem. Więcej informacji o grze SoulCalibur V i całej serii SoulCalibur można znaleźć pod następującymi adresami:

http://www.soulcalibur.com

http://www.facebook.com/SoulCalibur

http://twitter.com/#!/Daishi_CALIBUR
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier