Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

17

Maj 12

Mocne Granie Nocne na Kapitularzu

Jak wiadomo, nocą wszystkie koty są czarne, a uczestnicy hałaśliwi (albo odwrotnie). Kiedy ukryci w zakamarkach szkoły gracze usiłują przenieść się do Śródziemia, lewą ręką walcząc na miecze świetlne ze smokiem na pokładzie „Enterprise” ich zmagania wciąż przerywają wybuchy śmiechu z korytarza obok. Brzmi znajomo? Masz dość tłoku i hałasu? Nie szukaj dalej.

Z myślą o Was, Łódzki Festiwal Fantastyki „Kapitularz 2012” prezentuje „Mocne Granie Nocne” – nocny blok programowy poświęcony RPG. Do dyspozycji graczy organizatorzy oddają całe drugie piętro – 8 sal, gdzie w spokoju będziecie mogli rozegrać sesje. Informacje o nich wcześniej znajdą się na stronie „Kapitularza 2012”.

A propos – pamiętacie towarzyszące zapisom tłok, nieodłączny chaos i niezliczone ilości karteczek? Możecie o nich zapomnieć! Na „Mocnym Graniu Nocnym” zapisy będą o jednej godzinie, w jednym miejscu – bez bałaganu i zbędnych komplikacji.

Organizatorzy zapraszają na profil imprezy na Facebooku oraz stronę internetową, na łamach których pojawiają się kolejne informacje związane z festiwalem.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier