Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

14

Maj 11

NAJLEPSZE PREMIERY NAJSZYBCIEJ W SERII PREMIUM GAMES!

Cenega z wielką przyjemnością informuje, że dziś do sklepów trafiły trzy nowe tytuły – wszystkie w bardzo bogatych odsłonach ekskluzywnej serii Premium Games.

Sacred 2: Złota Edycja to podstawowa wersja gry wraz z dodatkiem Władca Smoków. Zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG. Gracz wcieli się w jedną z 6 wyjątkowych postaci i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii, których ścieżki wiodą w kierunku Światła i Cienia. Sacred 2 umożliwia rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową w rozległym, pozbawionym ograniczeń świecie, pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i hord śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Możliwość indywidualnego rozwoju postaci pozwala na stworzenie prawdziwie wyjątkowych bohaterów. Dodatek Sacred 2: Władca Smoków wzbogaca obszar gry o dwie zupełnie nowe lokacje, które wypełniono wieloma nieznanymi wcześniej rodzajami przeciwników.

King’s Bounty: Nowe Światy zawiera grę King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka, 3 dodatkowe kampanie oraz rozbudowany edytor gry, dzięki któremu zabawa wydłuża się o wiele godzin.  Podobnie jak we wcześniejszych grach z serii King’s Bounty – gracze będą mieli okazję konfrontacji z dziesiątkami nowych przeciwników. Nowe umiejętności jak również latające wierzchowce będą nieocenione w walce z hordami atakującymi królestwo bohatera. Księżniczce towarzyszyć będzie jej oswojony smok który na początku jest mały lecz rozwija sie wraz ze wzrostem umiejętności gracza, aż staje się bardzo cennym sprzymierzeńcem. Smok zrobi wszystko by bronić księżniczki podczas bitwy, zaczynając od prostych ataków a na zionięciu ogniem i przywoływaniu wulkanów kończąc.

 

PREMIUM GAMES to:

  • Seria wydawnicza Cenega, do której trafiają tylko najlepsze premiery, w możliwie najkrótszym czasie!
  • Unikatowe i dotychczas niedostępne antologie największych tytułów!
  • Absolutnie kompletne wydania – premierowe wersje gier wraz z aktualizacjami oraz oficjalnymi dodatkami.
  • Najwyższej jakości elegancka poligrafia, wyczerpujące drukowane instrukcje oraz ich wersje elektroniczne w formacie PDF na płycie z grą.
  • Premium Disc – ekskluzywny dysk kolekcjonerski przeznaczony dla wszystkich miłośników gier komputerowych z grafiką, muzyką i filmami z gry!
  • Wszystkie gry w profesjonalnej, polskiej wersji językowej.

 

Źródło: CenegaWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier