Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

26

Cze 10

Neuroshima Hex na iPhone!

Mamy przyjemność poinformawoać, że Neuroshima Hex pojawi się na urzędzeniach Apple: iPhone, iPad, iPod touch. Tym samym Neuroshima stanie się pierwszą, polską grą planszową przenisoną na urządzenia z pod znaku jabłuszka.

Wspomniane urządzenia firmy Apple, wyposażone w bardzo precyzyjny ekran wielodotykowy, są wręcz stworzone do cyfrowych wersji gier karcianych i planszówek.Łacząc popularność Neuroshimy Hex jaką zdobyła w Polsce i na świecie,z niezwykłą popularnością iPhone, iPod i iPad, twórcy wersji elektronicznej liczą na poszerzenie grona fanów tej gry.

W Neuroshimie Hex w wersji na urządzenia iPhone, iPod Touch i iPad znajdzie się możliwość konfigurowania rozgrywki od dwóch do czterech graczy, przy czym każda armia może być sterowana przez człowieka lub sztuczną inteligencję. Duży nacisk został położony na dostarczenie maksymalnego komfortu rozgrywki, stąd sterowanie będzie intuicyjne i przyjemne w użyciu. W grze znajdzie się też pełny przegląd armii i jednostek, samouczek oraz tryb prowadzenie za rękę, dzięki któremu osoby nieobeznane z grą szybko poznają zasady. W kolejnych planach jest przygotowanie wersji wieloosobowej przez Internet oraz dodawania armii fanowskich i oficjalnych dodatków.

Za przygotowanie wersji na iPhone, iPod i iPad odpowiada zespół Big Daddy’s Creations. Cena gry będzie wynosiła 2.99$ (2,39 euro), a data premiery to przełom lipca i sierpnia.

Wszystkich zainteresowanych większą liczbą zdjęć z gry oraz szczegółów dotyczących rozgrywki zapraszam na oficjalną stronę gry i stronę na Facebook’u.

źródło: Wydawnictwo Portal
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier