Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

27

Kwi 12

Niewidzialna Biblioteka na Szewskiej

A co tym razem będzie się działo w Niewidzialnej Bibliotece?

„Tym razem odwiedzimy bibliotekę w samym sercu miasta. Zdobyliśmy dla was wiele nowych gier – Duchy, Kupców i Korsarzy, Stalową Policję, SłowoStwory, Pan tu nie stał, Uga Buga. Poza tym przygotowaliśmy warsztaty charakteryzatorskie i modelarskie, gry fabularne – w tym przezabawne Fiasco, zagadki Sherlocka i specjalnie przygotowane aktywności dla najmłodszych.

Będą też turnieje z nagrodami ufundowanymi przez wydawnictwo Egmont i Miejską Bibliotekę Publiczną. 

Dlatego czy jesteś duży, czy mały – zapraszamy!

Zaczynamy o godzinie 11(Biblioteka, ul. Szewska 78) i skończymy pewnie dużo później niż o 15.

Wstęp wolny!

P.S. Dajcie znać znajomym, rodzeństwu, dzieciom, rodzicom i dziadkom.

Słowa kontra potwory?

W bibliotece na Szewskiej niezła draka. Nazwy, słowa, całe nawet zdania zmówiły się i chcą uciec na ulice. Bez nich książki pozostaną puste! Tylko odważni i uważni mogą je powstrzymać. Zapraszamy do biblioteki, jakiej jeszcze nie poznaliście. W niej miłośnicy słów i stworów stoczą serię pojedynków w turnieju z nagrodami. To jednak nie wszystko!

Stowarzyszenie Wielosfer wraz z Miejskimi Bibliotekami Publicznymi przygotowało pokazy Złych i Dobrych Duchów, Neuroshimy Hex z nową Stalową Policją, Kupców i Korsarzy, Okavanago  i wielu innych gier planszowych.

Poza tym będzie można jak zwykle rozwiązać kryminalne zagadki Sherlocka, zdobyć nagrody i wziąć udział w warsztatach modelarskich i charakteryzatorskich.

Wciąż mamy kilka niespodzianek w zanadrzu! Dzieci wraz z rodzicami będą miały okazję przyjść do robota na urodziny i samemu stworzyć bajkę.

Na nieco starszych czekają złowrogie kryminalne zagadki.”
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier