Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

26

Paź 10

Nordcon 2010 pod patronatem PodGK

Miło nam ogłosić, iż objęliśmy patronat medialny nad tegorocznym Nordcon-em!

Niesamowici i Zadziwiający Obywatele!

Jeżeli:

  • wczoraj ugryzło Was coś radioaktywnego i czujecie, że siła niekwestionowanego geniuszu predestynuje Was do władzy nad światem…
  • koledzy znają kung-fu i noszą nocą ciemne okulary, a Wy wyprodukowaliście właśnie kolejną broń masowej zagłady…
  • lubicie przebierać się w budkach telefonicznych i nosić kuloodporne pidżamy lub po prostu czujecie w sobie moc czynienia lubieżnych … ekhem… Moc Czynienia,
  • potraficie produkować patos wiadrami, a makijaż nie psuje się wam nawet w najgorszych tarapatach,

to…

To jesteście celem naszego nawoływania! Potrzebujemy Was, właśnie Was i Waszych Zdolności! Wyjdźcie z ukrycia, porzućcie wreszcie „codzienne”, fałszywe tożsamości!

Wypromujcie się w naszym CASTINGU NA SUPERBOHATERA KRAJU!

Nie potrzeba zbyt wiele, jedynie odrobina supermocy i trochę chęci! Wykształcenie, etyka, wiara, preferencje seksualne i żywieniowe – nie grają roli. Bohaterowie Wschodu i Zachodu, importowani i rodzimi – przybywajcie! Wszyscy mają szansę! Reprezentujcie nas na arenie międzynarodowej! W czwartki uwalniajcie nas od zła, a od nudy w piątki!

W przerwach od autopromocji, zapraszamy Superbohaterów wraz z menadżerami do uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez tajne i jawne, obrazoburcze, podejrzane oraz całkowicie nadzwyczajne grupy wsparcia! Dla tych dociekliwych, głodnych mocy i prestiżu, przygotowaliśmy cykle wykładów: „Jak oni nękają”, „«Profilem?» czyli o prezentacji w kadrach” oraz „Wytrenuj sobie własny mięsień pięciogłowy przedramienia”.

Wszelkie superstarcia i prezentacje mocy będą jak najbardziej dozwolone! Zapewnimy miejsce w którym przeróżne „ostateczne argumenty” będą mogły zostać przetestowane na adwersarzach ku uciesze zgromadzonych. Pamiętajcie – zastrzegamy sobie prawa do emisji!

W trakcie castingu będziemy zadawać Wam bardzo szczegółowe i nieskromne pytania. Nie zapomnijcie ściąg, skróconych życiorysów i, co najważniejsze, nie zapomnijcie swoich strojów!

Zapraszamy także zwykłych śmiertelników!

To nie pierwszy Nordcon, na którym mutują ludzie, kto wie, może i Wam się poszczęści *. Dajcie sobie szanse na superprzyszłość w świetle fleszy!

Tegoroczny Nordcon czyli XXIV Ogólnopolski Konwent Klubów Fantastyki NORDCON 2010 „Casting Superbohaterów” odbędzie się tradycyjnie w Jastrzębiej Górze, prawie tradycyjnie w Primavera Conference&SPA.

Termin 2-5 XII 2010.

Cena akredytacji uzależniona jest od miesiąca w którym się zapisujemy, a więc im szybciej tym lepiej!

październik: 70

listopad: 75

grudzień:80

Więcej na tematy finansowe znajdziecie tutaj.

Zapraszamy także na oficjalną stronę konwentu.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier