Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

12

Kwi 11

Nowa odsłona Final Fantasy już w przyszłym tygodniu

Dla wielu osób seria Final Fantasy jest najlepszą serią gier RPG dedykowanych na konsole. Mimo upływu ponad dekady Final Fantasy 7 nadal zajmuje czołowe pozycje wśród rankingów gier RPG wszechczasów. Każda część tej serii była wyjątkową przygodą, a rzesze fanów na całym świecie nie maleją. Ostatnimi czasy pojawiają się inicjatywy wskrzeszania starszych części z tej wspaniałej serii. Już w tym miesiącu premierę będzie miało specjalnie wydanie Final fantasy 4 i to w wersji na przenośną PSP.

Gra zostanie wydana przez firmę CENEGA, a jej pełny tytuł brzmi: Final Fantasy 4 The Complete Collection. Jest to jednak coś znacznie więcej niż zwykła, odświeżona wersja gry. Mianowicie tytuł ten będzie kompilacją FF4, oraz sequela FF4 After Years. Complete Collection będzie zawierał oryginalna wersję FF4, oraz FF4 After Years a także, co najważniejsze zupełnie nowa historię, stworzona specjalnie na potrzeby tego wydania, w której losy bohaterów z obydwu części zostaną za sobą połączone, Dodatkowo trzeba nadmienić, że w stosunku do pierwowzoru znacznie została poprawiona szata graficzna jak również wzbogacono ścieżkę dźwiękową.

Jakby tego było mało, kupując FF4 staniemy się także posiadaczami kilku przyjemnych gadżetów. Oprócz unikalnego pudełka i jego dodatkowej okładki w środku znajdziemy cztery karty z grafikami ze świata Final Fantasy 4, oraz ściereczkę do czyszczenia ekranu z wizerunkiem Cecila. Premiera tego wyjątkowego wydania już w przyszłym tygodniu.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier