Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

21

Wrz 12

Nowa Proza – Sekret2: Siła, Rhonda Byrne + fragment

W tej książce chcę C My Boyfriend Behave Like A Stranger To Me After Break Up Will He Come Back To Me i wskazać drogę do niesamowitego życia. Musisz bardzo dużo się

dowiedzieć i dużo zrozumieć – na temat swój i swojego życia. To dobra wiedza. Prawdę

mówiąc, „dobra” to mało powiedziane: to coś niesamowitego! Życie jest o wiele łatwiejsze niż sądzisz, a gdy zrozumiesz jego działanie i tkwiącą w Tobie Siłę, w pełni doświadczysz jego magii – i wtedy Twoje życie naprawdę stanie się niesamowite!

SEKRET2. SIŁA ukazał się w Polsce 19 września 012 r nakładem Nowej Prozy.

Oto podręcznik odkrywający tajniki najpotężniejszej siły we wszechświecie – Siły, która da Ci wszystko, czego zapragniesz.Gdyby nie Siła, nie urodziłbyś się. Gdyby nie Siła, na Ziemi nie byłoby ani jednej istoty ludzkiej. Każde odkrycie, każdy wynalazek, każde dzieło rąk ludzkich bierze swój początek z Siły. Idealne zdrowie, niesamowite relacje z ludźmi, wymarzona praca, życie pełne szczęścia, a także pieniądze, których potrzebujesz, żeby robić i mieć wszystko, co zechcesz, pochodzą z Siły. Wymarzone życie jest bliżej, niż przypuszczasz, ponieważ Siła zdolna zapewnić Ci wszystko, czego pragniesz, tkwi w Tobie! Żeby coś stworzyć, coś zmienić, wystarczy jedna rzecz . . . SIŁA.

Fragment:

Rhonda Byrne

Siła

(fragment)

Czym jest Siła?

„Nie umiem powiedzieć, czym jest ta siła.
Wiem tylko, że istnieje”.

Alexander Graham Bell (1847-1922)

wynalazca telefonu

Życie jest proste. Wszystko, z czego się składa, można podzielić na dwie kategorie: rzeczy pozytywne i rzeczy negatywne. Każda dziedzina życia – zdrowie, pieniądze, relacje międzyludzkie, praca, szczęście – może być dla Ciebie albo pozytywna, albo negatywna. Albo masz pieniędzy pod dostatkiem, albo zawsze Ci ich brakuje. Albo jesteś okazem zdrowia, albo stale chorujesz. Twoje relacje z innymi ludźmi są szczęśliwe albo skomplikowane. Odnosisz sukcesy w ekscytującej pracy albo nie wiedzie Ci się w nudnej pracy. Tryskasz szczęściem albo czujesz się nieszczęśliwy. Masz lepsze i gorsze lata, lepsze i gorsze chwile, lepsze i gorsze dni.

Jeżeli w Twoim życiu więcej jest negatywów niż pozytywów, zdajesz sobie sprawę, że coś jest z nim bardzo nie w porządku. Widzisz innych ludzi, szczęśliwych, spełnionych i wiodących wspaniałe życie, i coś Ci podpowiada, że i Ty na takie życie zasługujesz. Masz rację, naprawdę zasługujesz na życie obfitujące we wszystko co dobre.

Większość ludzi prowadzących cudowne życie nie zdaje sobie sprawy, co dokładnie zrobili, żeby je takim uczynić – ale coś zrobili. Wykorzystali siłę, która jest źródłem wszystkiego co dobre w życiu…

Każdy, bez wyjątku, kto prowadzi dziś wspaniałe życie, użył miłości, żeby to osiągnąć. Bo siłą, która zapewnia wszystko, co w życiu dobre i pozytywne, jest właśnie miłość.

O miłości rozmawia się i pisze od zarania dziejów. Mówią o niej wszystkie religie, wszyscy wielcy myśliciele, filozofowie, prorocy i przywódcy. Jednakże wielu z nas nie do końca zrozumiało ich mądre słowa. Mimo że ich nauki były skierowane bezpośrednio do ich współczesnych, prawda, którą zawierały, pozostała niezmienna: miłość. Kiedy kochasz, wykorzystujesz najpotężniejszą siłę we wszechświecie.

Potęga miłości

„Miłość jest pierwiastkiem, który – choć niewidoczny – jest równie rzeczywisty jak woda i powietrze. Miłość jest żywą, poruszającą się i działającą siłą… Tworzy fale i prądy niczym ocean”.

Prentice Mulford (1834-1891)

pisarz, przedstawiciel ruchu new thought

Miłość, którą mieli na myśli najwięksi myśliciele i zbawiciele świata, jest czymś zupełnie innym, niż to się większości ludzi wydaje. To coś znacznie więcej niż miłość do rodziny, przyjaciół i ulubionych rzeczy, ponieważ miłość nie jest tylko uczuciem: miłość jest pozytywną siłą. Miłość nie jest słaba, wątła ani miękka. Miłość jest jedyną pozytywną siłą w życiu! Miłość jest przyczyną wszystkiego co pozytywne i dobre. Nie ma stu różnych pozytywnych sił w życiu. Jest tylko jedna.

Potężne siły natury, takie jak grawitacja i elektromagnetyzm, są niewykrywalne dla naszych zmysłów, lecz ich istnienie i działanie nie ulegają wątpliwości. Podobnie miłość jest dla nas niewidzialna, choć w rzeczywistości dalece przerasta swą mocą wszelkie siły natury. Dowody jej istnienia są widoczne na całym świecie: bez miłości nie ma życia.

Zastanów się: czym byłby świat bez miłości? Przede wszystkim, Ciebie by na nim nie było; nie narodziłbyś się, gdyby nie miłość. Tak jak nie narodziliby się Twoi krewni i przyjaciele. Ba, na całym świecie nie byłoby ani jednej istoty ludzkiej! Gdyby siła miłości przestała z dnia na dzień działać, cała rasa ludzka ostatecznie by wyginęła.

Każdy wynalazek, każde odkrycie i każde dzieło ludzkich rąk wzięło początek z miłości drzemiącej w ludzkim sercu. Gdyby nie miłość braci Wright, nie latalibyśmy dziś samolotami. Gdyby nie miłość naukowców, wynalazców i odkrywców, nie mielibyśmy elektryczności, ogrzewania ani światła, nie jeździlibyśmy samochodami, nie byłoby telefonów, sprzętu AGD ani innych wytworów techniki, które ułatwiają i uprzyjemniają nam życie. Gdyby nie miłość architektów i budowniczych, nie byłoby domów mieszkalnych, budynków publicznych ani miast. Bez miłości nie byłoby lekarstw, lekarzy i pogotowia ratunkowego, nauczycieli, szkół i systemu edukacji, nie byłoby książek, obrazów ani muzyki, ponieważ wszystkie te rzeczy powstały dzięki pozytywnej mocy miłości. Rozejrzyj się wokół siebie. Wszystkie dzieła rąk ludzkich, które widzisz, nie powstałyby, gdyby nie miłość.

„Zabierzcie miłość i nasza ziemia stanie się grobem”.

Robert Browning (1812-1889)

poeta

Miłość to siła, która Cię napędza

Miłość jest źródłem wszystkiego, czym chcesz być, co chcesz robić lub mieć. Bez miłości nie mógłbyś się ruszyć z miejsca, nie byłoby żadnej pozytywnej siły, która kazałaby Ci wstawać rano z łóżka, pracować, bawić się, tańczyć, rozmawiać, słuchać muzyki i w ogóle cokolwiek robić. Byłbyś jak kamienny posąg. To pozytywna moc miłości jest dla Ciebie natchnieniem do działania, to ona napełnia Cię pragnieniem bycia, robienia i posiadania. Pozytywna moc miłości może tworzyć wszystko co dobre, wzmacniać dobre rzeczy w Twoim życiu i zmieniać wszystko co negatywne. Masz władzę nad swoim zdrowiem, majątkiem, karierą, relacjami międzyludzkimi i wszystkimi innymi aspektami swojego życia. Tę władzę daje Ci miłość, która jest w Tobie!

Skoro jednak masz władzę nad swoim życiem i ta władza wypływa z Twojego wnętrza, dlaczego Twoje życie nie jest wyjątkowe? Dlaczego nie jest cudowne pod każdym względem? Dlaczego nie masz wszystkiego, czego pragniesz? Dlaczego nie udaje Ci się robić wszystkiego, co chcesz? Dlaczego codziennie nie przepełnia Cię radość?

Odpowiedź brzmi: dlatego że masz wybór. Masz wybór, czy, kochając, okiełznasz pozytywną moc miłości, czy tego nie zrobisz. Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale codziennie, w każdej chwili, na nowo dokonujesz tego wyboru. Zawsze, gdy przydarzyło Ci się w życiu coś dobrego – za każdym razem, bez wyjątku – kochałeś i wykorzystywałeś pozytywną moc miłości. Tak jak zawsze, gdy doświadczyłeś czegoś złego, nie kochałeś i brak tej miłości przyniósł negatywny skutek. Miłość jest przyczyną wszystkich dobrych rzeczy w Twoim życiu, a jej brak jest przyczyną wszystkich rzeczy negatywnych, bólu i cierpienia. Brak tej świadomości i zrozumienia potęgi miłości jest tragicznie ewidentny w życiu ludzi na całej Ziemi, a także w całej historii ludzkości.

„Miłość jest najpotężniejszą, a przy tym najmniej poznaną energią na świecie”.

Pierre Teilhard de Chardin (1881-1955)

ksiądz i filozof

Wkrótce posiądziesz wiedzę na temat jedynej siły odpowiedzialnej za wszystko co dobre i będziesz mógł jej użyć, by zmienić całe swoje życie. Najpierw jednak musisz dokładnie zrozumieć jej działanie.

Prawo miłości

Wszechświatem rządzą prawa natury. Możemy latać samolotami, ponieważ aeronautyka harmonijnie współgra z prawami natury. Prawa fizyki nie zmieniają się specjalnie dla nas, żebyśmy mogli latać. To my znaleźliśmy sposób na to, żeby działać w zgodzie z nimi, i to właśnie umożliwiło nam latanie. I tak jak prawa fizyki rządzą awiacją, elektrycznością i grawitacją, tak istnieje również prawo rządzące miłością. Chcąc okiełznać pozytywną moc miłości, by zmienić swoje życie, musisz zrozumieć to prawo, najpotężniejsze prawo we wszechświecie: prawo przyciągania.

Od rzeczy największych po najmniejsze, prawo przyciągania jest tym, które podtrzymuje wszystkie gwiazdy w kosmosie, kształtuje atomy i scala molekuły. Siła przyciągania Słońca trzyma planety w Układzie Słonecznym, powstrzymując je przed ucieczką w głąb kosmosu. Grawitacyjna siła przyciągania trzyma na Ziemi Ciebie, wszystkich innych ludzi, zwierzęta, rośliny i minerały. Przejawy siły przyciągania są widoczne w naturze na każdym kroku: kwiat przyciąga pszczoły, ziarno przyciąga zawarte w glebie substancje odżywcze, a istoty żywe tego samego gatunku przyciągają się nawzajem. Siła przyciągania oddziałuje na wszystkie zwierzęta lądowe, ryby w wodzie i ptaki w powietrzu; to dzięki niej mnożą się i tworzą stada i ławice. Siła przyciągania spaja komórki Twojego ciała, materiał, z którego jest zbudowany Twój dom i znajdujące się w nim sprzęty; przyciska Twój samochód do drogi i utrzymuje wodę w szklance. Każdy przedmiot, którego używasz, nie rozpada się właśnie dzięki sile przyciągania.

Ta sama siła przyciąga ludzi do siebie nawzajem. Dzięki niej powstają miasta i państwa, grupy, kluby i stowarzyszenia łączące osoby o wspólnych zainteresowaniach. To ona popycha jednego człowieka ku naukom ścisłym, a innego ku gotowaniu. To ona sprawia, że lubimy różne dyscypliny sportu, gatunki muzyki, a nawet zwierzęta domowe. To ona przyciąga Cię do ulubionych miejsc i rzeczy, a także do przyjaciół i ludzi, których kochasz.

Przyciągająca moc miłości

Czym zatem jest ta siła przyciągania? Siła przyciągania jest siłą miłości! Przyciąganie jest miłością. Kiedy pociąga Cię Twoja ulubiona potrawa, czujesz do niej miłość; bez przyciągania nic byś nie czuł, całe jedzenie byłoby Ci jednakowo obojętne. Nie wiedziałbyś, co kochasz, a czego nie kochasz, ponieważ nic by Cię nie pociągało. Nie odczuwałbyś przyciągania ze strony drugiego człowieka, konkretnego miasta, domu, samochodu, dyscypliny sportu, zawodu, muzyki, ubrania ani niczego innego, bo tylko poprzez siłę przyciągania możesz odczuwać miłość”!

„Prawo przyciągania, prawo miłości… To jedno i to samo”.

Charles Haanel (1866-1949)

pisarz, przedstawiciel ruchu new thought

Prawo przyciągania jest prawem miłości, wszechpotężną zasadą narzucającą harmonię wszystkiemu co i

stnieje, od niezliczonych galaktyk po atomy. Oddziałuje na wszystko i poprzez wszystko we wszechświecie. Jest także obecne w Twoim życiu.

W najogólniejszym rozumieniu prawo przyciągania brzmi następująco: podobieństwa się przyciągają. Po przełożeniu na prostszy język oznacza to: co dajesz, to otrzymujesz. To, co w życiu dajesz, jest tym, co w życiu otrzymujesz. Prawo przyciągania sprawia, że cokolwiek dajesz, to samo przyciągasz z powrotem.

„Każdemu działaniu towarzyszy równe i odwrotnie skierowane przeciwdziałanie”.

Isaac Newton (1643-1727)

matematyk i fizyk

Każde działanie polegające na dawaniu powoduje przeciwdziałanie w postaci otrzymywania. To, co otrzymujesz, jest zawsze równe temu, co dałeś. Cokolwiek dasz w życiu, wróci do Ciebie. Taka jest fizyka i matematyka wszechświata.

Dając coś pozytywnego, otrzymasz coś pozytywnego; dając coś negatywnego, dostaniesz również coś negatywnego. Emanując pozytywnością, otrzymasz w zamian życie pełne rzeczy pozytywnych. Emanując negatywnością, otrzymasz w zamian życie pełne rzeczy negatywnych. A jak można emanować pozytywnością lub negatywnością? Poprzez myśli i uczucia!

W każdej chwili wysyłasz myśli pozytywne lub negatywne, emanujesz uczuciami pozytywnymi lub negatywnymi. To, czy myśli i uczucia są pozytywne, czy negatywne, decyduje o tym, co otrzymasz z powrotem w życiu. Wszyscy ludzie, okoliczności i wydarzenia, z których składa się Twoje życie, są do Ciebie przyciągani za sprawą myśli i uczuć, które z siebie dajesz. W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny: wszystko, co dostajesz, dostajesz w oparciu o to, co dałeś.

„Dawajcie, a będzie wam dane. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie”.

Jezus (ok. 5 p.n.e. – ok. 30 n.e.)

założyciel religii chrześcijańskiej,
ewangelia według świętego łukasza, 6:38

Co dajesz – to dostajesz. Udziel przyjacielowi wsparcia i pomocy przy przeprowadzce i bądź pewny, że ta pomoc i to wsparcie wrócą do Ciebie z prędkością błyskawicy. Rozgniewaj się na krewniaka, który Cię zawiódł, a ten gniew również do Ciebie wróci, odziany w okoliczności i wydarzenia Twojego życia.

Poprzez myśli i uczucia sam kreujesz swoje życie. Twoje myśli i uczucia tworzą wszystko, co Ci się przydarza i czego doświadczasz. Jeżeli myślisz i czujesz „Mam dziś ciężki i stresujący dzień”, to przyciągasz do siebie takich ludzi, okoliczności i wydarzenia, przez które Twój dzień staje się ciężki i stresujący.

Ale jeżeli zaczniesz myśleć i czuć „Dobrze mi się żyje”, przyciągniesz w ten sposób ludzi, okoliczności i wydarzenia, dzięki którym naprawdę dobrze będzie Ci się żyło.

Jesteś magnesem

Prawo przyciągania zawsze dostarcza Ci w życiu takich samych rzeczy, jakie z siebie dajesz. Niczym magnes, przyciągasz wydarzenia, doświadczenia i okoliczności związane z majątkiem, zdrowiem, relacjami i pracą, które odpowiadają wysyłanym przez Ciebie myślom i uczuciom. Wysyłaj pozytywne myśli i uczucia związane z pieniędzmi, a namagnesujesz i przyciągniesz pozytywne okoliczności, ludzi i wydarzenia, które przysporzą Ci pieniędzy. Wysyłając zaś negatywne myśli i uczucia związane z pieniędzmi, namagnesujesz i przyciągniesz negatywne okoliczności, ludzi i wydarzenia, które spowodują brak pieniędzy.

„Nie wiem, czy ludzkość świadomie podąży drogą wyznaczoną przez prawo miłości, lecz to mnie nie martwi. Prawo to i tak będzie działać, tak jak grawitacja działa bez względu na to, czy godzimy się z jej istnieniem, czy nie”.

Mahatma Gandhi (1869-1948)

indyjski przywódca polityczny

Prawo przyciągania niezawodnie reaguje na Twoje myśli i uczucia. Bez względu na to, czy są one dobre, czy złe, dajesz je z siebie, a one wracają do Ciebie tak samo automatycznie i precyzyjnie jak echo, odpowiadające tymi samymi słowami, które wypowiedziałeś. To jednak oznacza, że zmieniając swoje myśli i uczucia, możesz zmienić swoje życie. Wystarczy, że będziesz okazywał pozytywne myśli i uczucia, a całe Twoje życie się zmieni!

Myśli pozytywne i negatywne

Twoje myśli to zarówno słowa, które słyszysz w głowie, jak i słowa, które wypowiadasz na głos. „Jaki piękny dzień!” – pomyślałeś, a dopiero później powiedziałeś to głośno. Twoje myśli przeradzają się także w działanie. Kiedy rano wstajesz z łóżka, najpierw przychodzi Ci do głowy myśl, żeby coś zrobić, a dopiero później zaczynasz działać. Nie możesz podjąć żadnego działania, nie pomyślawszy o nim wcześniej.

To Twoje myśli decydują o tym, czy Twoje słowa i działania będą pozytywne, czy negatywne. Skąd jednak masz wiedzieć, czy myślisz pozytywnie, czy negatywnie? Twoje myśli są pozytywne, gdy myślisz o tym, czego pragniesz i co kochasz! Negatywne są zaś myśli o tym, czego nie chcesz i nie kochasz. To takie proste. Takie łatwe.

Czegokolwiek w życiu chcesz, chcesz tego, bo to kochasz. Zastanów się: nie pragniesz chyba rzeczy, których nie kochasz, prawda? Każdy chce tylko tego, co kocha. Nikt nie chce czegoś, czego nie kocha.

Kiedy myślisz lub mówisz coś o tym, czego pragniesz i co kochasz, na przykład: „Uwielbiam te buty, są przepiękne”, Twoje myśli są pozytywne. Te właśnie pozytywne myśli wrócą do Ciebie w postaci rzeczy, która Cię zachwyciła: pięknych butów. Kiedy zaś pomyślisz lub powiesz coś o tym, czego nie pragniesz i nie kochasz, na przykład: „Spójrz, ile te buty kosztują. Przecież to rozbój w biały dzień!”, myślisz negatywnie i te negatywne myśli wrócą do Ciebie w postaci rzeczy, których nie kochasz. Które są dla Ciebie zbyt drogie.

Większość ludzi częściej myśli i mówi o rzeczach, których nie kocha, niż o tych, które kocha. Dają z siebie więcej negatywności niż miłości, przez co nieumyślnie pozbawiają się wszystkiego co w życiu dobre.

Nie da się wieść cudownego życia bez miłości. Ludzie, którzy prowadzą cudowne życie, częściej myślą i mówią o tym, co kochają, niż o tym, czego nie kochają! Natomiast ludzie, którzy mają w życiu pod górkę, częściej myślą i mówią o tym, czego nie kochają, niż o tym, co kochają!

„Jedno słowo uwalnia nas od ciężaru i bólu istnienia. Tym słowem jest miłość”.

Sofokles (496-406 p.n.e.)

dramaturg grecki

Mów o tym, co kochasz

Kiedy mówisz o kłopotach finansowych, problemach osobistych, chorobach albo niepowodzeniu w interesach, nie mówisz o tym, co kochasz. Kiedy mówisz o złym wydarzeniu z wiadomości telewizyjnych, o nieprzyjemnej sytuacji lub o człowieku, który Cię zdenerwował, nie mówisz o tym, co kochasz. Opowiadanie o fatalnym dniu, spóźnieniu na spotkanie, korku na drodze i autobusie, który Ci uciekł, to wszystko mówienie o tym, czego nie kochasz. Codziennie wydarza się wiele małych rzeczy. Jeżeli dasz się wciągnąć w uskarżanie się na to, czego nie kochasz, każdy z tych drobiazgów będzie dodatkowo utrudniał i uprzykrzał Ci życie.

Musisz mówić o dobrych wiadomościach. Opowiedz o udanym spotkaniu. O tym, że kochasz być punktualny. O tym, jak to cudownie być zdrowym. O zyskach, jakie chcesz, żeby przyniosła Twoja firma. Opowiadaj o sytuacjach i spotkaniach, które dobrze wypadły. Musisz mówić o tym, co kochasz, żeby przyciągać to, co kochasz.

Jeżeli jak papuga powtarzasz negatywne wiadomości i biadolisz na rzeczy, których nie kochasz, zamykasz się – dosłownie! – w więzieniu, jak papuga w klatce. Za każdym razem, kiedy wspominasz o czymś, czego nie kochasz, dokładasz kolejny pręt do klatki, w której zamykasz się i odcinasz od wszystkiego co dobre.

Ludzie prowadzący wspaniałe życie częściej mówią o tym, co kochają. Dzięki temu zyskują nieograniczony dostęp do wszystkiego co w życiu dobre i są wolni jak szybujące pod niebem ptaki. Jeżeli chcesz wieść cudowne życie, wyłam pręty klatki, która Cię więzi. Okazuj miłość, mów tylko o tym, co kochasz, a miłość Cię uwolni!

„I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”.

Jezus (ok. 5 p.n.e. – ok. 30 n.e.)

założyciel religii chrześcijańskiej,
ewangelia według świętego jana, 8:32

Dla miłości nie ma rzeczy niemożliwych. Obojętne, kim jesteś i w jakiej sytuacji się znalazłeś, siła miłości może Cię wyzwolić.

Słyszałam o kobiecie, która dzięki miłości wyłamała więżące ją kraty. Po dwudziestu latach toksycznego małżeństwa została nędzarką i groziło jej samotne wychowywanie dzieci. Mimo ekstremalnych przeszkód życiowych nie dopuściła do tego, żeby zakiełkowały w niej żal, gniew i inne złe uczucia. Nigdy nie mówiła źle o swoim eks-mężu, za to myślała i mówiła pozytywnie o swoich marzeniach – nowym, pięknym, idealnym mężu i podróży do Europy. Mimo że nie miała pieniędzy, wyrobiła sobie paszport i kupiła różne drobiazgi niezbędne w takiej wymarzonej podróży.

I rzeczywiście poznała nowego, pięknego i idealnego męża, a kiedy się pobrali, przeprowadzili się do niego do Hiszpanii, do domu z widokiem na ocean, gdzie po dziś dzień są szczęśliwi.

Ta kobieta nie chciała mówić o tym, czego nie kocha. Wolała okazać miłość i myśleć i mówić o tym, co kocha. W ten sposób uwolniła się od trudności i cierpienia i dostała piękne życie.

Ty również możesz zmienić swoje życie, ponieważ masz nieograniczone możliwości myślenia i mówienia o tym, co kochasz, a to oznacza nieograniczone możliwości sprowadzania na siebie wszystkiego co w życiu dobre! Jednakże moc, którą posiadasz, nie ogranicza się bynajmniej do pozytywnego myślenia i pozytywnych słów o rzeczach, które kochasz, ponieważ prawo przyciągania reaguje nie tylko na Twoje myśli, lecz także na uczucia. Musisz poczuć miłość, żeby okiełznać jej moc!

„Miłość jest doskonałym wypełnieniem prawa”.

Święty Paweł (ok. 5-67)

apostoł chrześcijański, list do rzymian 13:10

Siła w punktach

Miłość nie jest słaba, wątła ani miękka. Miłość jest jedyną pozytywną siłą w życiu! Miłość jest przyczyną wszystkiego co pozytywne i dobre.

Miłość jest źródłem wszystkiego, czym chcesz być, co chcesz robić lub mieć.

Pozytywna moc miłości może tworzyć wszystko co dobre, wzmacniać dobre rzeczy w Twoim życiu i zmieniać wszystko co negatywne.

Codziennie, w każdej chwili, dokonujesz wyboru, czy kochać i okiełznać pozytywną moc miłości, czy nie.

Prawo przyciągania to prawo miłości, które jest obecne w Twoim życiu.

To, co w życiu dajesz, jest tym, co w życiu otrzymujesz. Dając z siebie coś pozytywnego, dostajesz coś pozytywnego. Dając coś negatywnego, dostajesz coś negatywnego.

W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny: wszystko, co dostajesz, dostajesz w oparciu o to, co dałeś.

Bez względu na to, czy Twoje myśli i uczucia są dobre, czy złe, wracają do Ciebie tak samo automatycznie i precyzyjnie jak echo.

Ludzie, którzy prowadzą cudowne życie, częściej myślą i mówią o tym, co kochają, niż o tym, czego nie kochają!

Mów o dobrych nowinach. Mów o tym, co kochasz, i przyciągaj to, co kochasz.

Masz nieograniczone możliwości myślenia i mówienia o tym, co kochasz, a to oznacza nieograniczone możliwości sprowadzania na siebie wszystkiego co w życiu dobre!

Kochaj, bo kiedy kochasz, wykorzystujesz najpotężniejszą siłę we wszechświecie.

 

zp8497586rq

My Boyfriend Behave Like A Stranger To Me After Break Up Will He Come Back To Me
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier