Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

30

Sie 11

Nowa witryna i możliwość zgłaszania punktów programu!

Organizatorzy Copernicony uruchomili dla Was nową stronę internetową, której funkcjonalność zna każdy uczestnik tegorocznego Pyrkonu lub Polconu :)

Możecie na niej rejestrować się na konwent (co ułatwi i przyspieszy akredytację na miejscu imprezy), możecie zgłaszać swoje punkty programu, a już za chwilę będziecie także mogli zgłaszać się na gżdaczy!

Przygotowania do Coperniconu 2011 weszły w fazę ostatnią, i już lada dzień zostanie odkryte przed Wami dokładne miejsce imprezy. Dziś jednak zachęcamy do rejestracji na stronie i konwencie oraz do zgłaszania swoich punktów programu. Czas zgłaszania ich mija ostatniego dnia września także macie na to cały najbliższy miesiąc — pamiętajcie jednak, że zgłaszając swój punkt wskazujecie preferowane godziny :)

Z pewnością łatwiej będą mieli Ci, którzy zgłoszą swój punkt jako pierwsi! Pamiętajcie o tegorocznej konwencji Coperniconu — Steampunk!

Informacje, których póki co na stronie nie możecie znaleźć uzupełnimy dla Was w przeciągu kilku najbliższych dni — nie martwcie się :)

 

Źródło: CoperniconWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier