Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

19

Kwi 11

Nowe informacje o „Ja, Inkwizytor. Bicz Boży”

Bardzo dobre wiadomości dla wszystkich fanów Mordimera Madderdina! Jak podaje Fabryka Słów już tylko dni dzielą nas od rozpoczęcia prac nad edytorska częścią cyklu produkcyjnego. Już po najbliższych świętach prace nad ksią How To Win Back Your Ex żkę ruszają z kopyta! Autorem okładki będzie nie kto inny jak Piotr Cieśliński, twórca okładek do pierwszych dwóch książek z cyklu „Ja, Inkwizytor”. Dodatkowo ilustracje, która mają się pojawić wewnątrz powieści są już na ukończeniu – jak podaje Dominik Broniek, autor grafik.

Pozostaje teraz jeszcze jedno pytanie. Co znajdziemy wewnątrz nowego Madderdina? Z pomocą przychodzi nam tutaj sam Jacek Piekara:

Bicz Boży to nie tylko historia skomplikowanego śledztwa prowadzonego przez młodego jeszcze inkwizytora, śledztwa, w którym główne role grają spryt, bezwzględność oraz wierność tezie, że sprawiedliwość jest ważniejsza od prawa. To również opowieść, w której Czytelnik między innymi dowie się o podejrzeniach co do zniknięcia Jezusa Chrystusa, pozna niektóre tajemnice Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium, a także usłyszy przepowiednię dotyczącą przyszłości samego Mordimera.

Co do samego autora książki mamy dla Was jeszcze jedną informacją. Otóż Jacek Piekara wznowił publikację swojego politycznego bloga zatytułowanego „Okiem jaskiniowca”. Blog znajdziecie tutaj.

Źródło: Fabryka Słów

How To Win Back Your Ex
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier