Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

12

Maj 11

Nowe informacje o Puckonie 2011

Już jutro w Porzeczu rozpoczyna się konwent miłośników fantastyki Puckon 2011. Wśród organizatorów trwają ostatnie, gorączkowe przygotowania. Dzisiaj podajemy Wam najnowsze informacje od osób odpowiedzialnych za to, żeby wszyscy wybierający się w to wydarzenie mieli super zabawę.

Czy już jesteście przygotowani na Puckon 2011? Jeszcze nie?! To zapraszam na tę stronę. Aż dziw, że jeszcze tam nie zajrzeliście, bo dzieje się naprawdę sporo. Foka Krysia zaprasza na jeepy, pojawiły się zasady Camp Vifon, Kot Jarosław przygotowuje się do natarcia i przejęcia panowania nad ziemią, a orgowie nie nadążają z przygotowywaniem newsów na stronie. Porzecze nie może się doczekać natarcia konwentowiczów, sklepy zaopatrzone są już we wszystkie możliwe dobrocie spożywcze i nie tylko… Nic dziwnego! Przecież Puckon zaczyna się już w ten piątek!

Zapraszam na stronę, bo miejsca są ograniczone (przynajmniej te z łóżkami), a naprawdę warto przyjechać.

Prognoza pogody na najbliższy weekend przedstawia się wyśmienicie, a konwentowicze powinni liczyć na słońce i bezchmurne, gwieździste noce. Idealny klimat na konwent. Wszystkim uczestnikom życzymy miłej zabawy :)

Źródło: Puckon 2011Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier