Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

11

Maj 11

Nowe informacje z REBEL.pl

Tym razem zaprezentujemy Wam garść informacji z REBEL.pl, a nazbierało się tego całkiem sporo. Ta garść to zatem taka lekko orcza powinna być… Tak czy inaczej oprócz zapowiedzi nowych gier, wydawnictwo przygotowało dla nas ciekawą promocję oraz specjalny konkurs. I bardzo dobrze, bo my – gracze, lubimy być rozpieszczani.

K2

Jeszcze w tym tygodniu do sprzedaży trafi druga edycja K2. Pierwsza seria rozeszła się w bardzo szybkim tempie i potrzebny był szybki dodruk. Myślę, że ten fakt sam mówi nam o tym, czy ta gra jest warta naszej uwagi. Nowa edycja różni się nieznacznie w stosunku do pierwszej, zawiera bowiem kilka zmian kosmetycznych, podnoszących komfort rozgrywki.

King of Tokyo

Na pewno każdy z Was oglądał lub przynajmniej wie, kto to Godzilla. Epickie walki pomiędzy monstrami nie z tego świata, które przy okazji niszczą Tokio to jeden z symboli rozpoznawczych japońskiej kinematografii. W King of Tokyo będziemy mogli wcielić się w rzeczone monstra i walczyć o dominację nad Tokio. Mniam…

Automobile

Kultowa gra ekonomiczna, kręcąca się wokół samochodów. Uczestnicy rozgrywki wcielają się w role przedsiębiorców działających na amerykańskim rynku motoryzacyjnym początku XX wieku. Prowadzą własne koncerny, budują fabryki samochodów, organizują sieci sprzedawców i inwestują w rozwój technologiczny swoich zakładów.

Gra wymaga myślenia, planowania, przewidywania ruchów przeciwników i praktycznie nie zawiera elementu losowego.

A teraz wiadomości z innej beczki. Po pierwsze to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli konkursy i promocje! REBEL wspólnie z wydawnictwem Let`s play zorganizował konkurs poświęcony grze Labyrinth: The Paths of Destiny. Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, zostanie rozlosowanych dwóch zwycięzców, którzy otrzymają tę grę w prezencie. Więcej o konkursie dowiecie się w tym miejscu.

Oprócz nowego konkursu, REBEL, razem z wydawnictwem Axel przygotował promocję obejmującą 8 tytułów tego wydawnictwa. Gry są bardzo różne, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie zwłaszcza, że ceny obniżone są o 30%, czyli całkiem sympatycznie. Promocja będzie trwała do końca maja bądź do wyczerpania zapasów.

Na zakończenie przypominamy o trwającym konkursie na Grę Roku 2011. Głos na swoją ulubioną planszówkę możecie oddać w tym miejscu.

Źródło: REBEL.plWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier