Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

3

Sty 13

Noworoczny konkurs Alcatraz

Plotki głoszą, że w tym roku do Alcatraz przeniesiony zostanie nowy więzień. Nieuchwytna zjawa, człowiek o tysiącu twarzy, mistrz przebrania, którego prawdziwej tożsamości nikt nie zna. Kim może on być? A może jesteś nim… Ty?

Kuźnia Gier ogłosiła właśnie specjalny noworoczny konkurs. Wykonaj swoją własną kartę więźnia do gry Alcatraz: Kozioł Ofirany (używając tego szablonu – https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/735176_10151392811241499_442147886_n.jpg ) i prześlij ją e-mailem na adres piotr@kuzniagier.com. Twoja praca może powstać

technikami cyfrowymi lub tradycyjnymi, może to być czarno-biały szkic albo po prostu fajne zdjęcie, wstaw ją na kartę w miejsce, gdzie powinien znajdować się portret więźnia, i wyślij.

Zgłoszenia przyjmowane będą do końca stycznia. Po tym czasie trzy najlepsze prace wybrane przez wydawcę zostaną opublikowane na jego profilu na FB – http://facebook.com/kuzniagier – a fani wyłonią zwycięzcę. Osoba, której karta zdobędzie najwięcej „polubień” w ciągu tygodnia od publikacji – wygra konkurs.

Nagrody:
– miejsce pierwsze – twarz na ilustracji w kolejnym dodatku do Alcatraz oraz egzemplarz gry „1984: Animal Farm” z autografami twórców
– miejsce drugie – twarz na ilustracji w kolejnym dodatku do Alcatraz oraz egzemplarz

dodatku „Alcatraz: Maximum Security” z autografami twórców
– miejsce trzecie – twarz na ilustracji w kolejnym dodatku do Alcatraz oraz alcatrazowa przypinka
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier