Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

14

Cze 10

Nowości z Rebel.pl

Dzisiaj prezentujemy Wam garść nowości z Rebel.pl.

Pierwszą z nich jest Fauna, gra poświęcona w całości zwierzętom, w której to gracze będą mogli nauczyć się bardzo dużo o wszelakiej maści stworzeniach zamieszkujących naszą wspaniałą planetę. Zasady gry są bardzo proste, i szybko można je przyswoić. W każdej rundzie wybierane jest jedno z 360 dostępnych zwierząt. Następnie każdy z graczy musi odpowiedzieć na szereg pytań związanych z danym stworzeniem, na przykład jaka jest jego wielkość, ciężar, długość ogona, czy chociażby gdzie żyje. Nawet, jeśli nie znamy odpowiedzi to możemy wzorować się na innych graczach i dokonywać takich samych wyborów, gdyż wszyscy widzą decyzje innych współuczestników zabawy, co nadaje rozgrywce dodatkowego smaczku.

Jest to bardzo ciekawa gra rodzinna, nominowana do nagrody Spiel Des Jahres 2009. Premiera gry już w tym tygodniu, 16 czerwca. Dla każdego, kto zamówi grę w przedsprzedaży 30 zł zniżki.

Niedawno pisaliśmy o małych, karcianych dodatkach do gry Dominion, a teraz mamy przyjemność poinformować, że 25 czerwca odbędzie się premiera pierwszego duży dodatku do tej gry (język polski), który oprócz roli rozszerzenia może także stanowić w pełni samodzielną grę. Dominion – Intryga, bo o niej mowa oferuje rozszerzony tryb gry dla większej ilości osób, a dzięki nowym elementom doskonale urozmaica rozgrywkę.

Na koniec dwie miłe wiadomości dla fanów karcianek. Do sprzedaży trafiły niedawno nowe karty Magic The Gathering: Duels of the Planeswalkers, oraz karty do Legend of the Five Rings z nowej serii The Plague War.

Do szerszego zapoznania się z ofertą zapraszamy na stronę Rebel.pl
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier