Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

8

Mar 12

Oczekiwanie dobiegło końca. Mass Effect 3 już w sprzedaży!

Pretendent do tytułu „najlepszej gry roku” dostępny w polskiej wersji językowej na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360.
 
Opinie wygłaszane przez media branżowe oraz graczy, tak z Polski, jak i ze świata, nie pozostawiają wątpliwości.  Debiutujący dziś na rynku w polskiej wersji językowej na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360 Mass Effect 3, zrealizowany z iście hollywoodzkim rozmachem przebój wielokrotnie nagradzanego studia BioWare, spełnił oczekiwania pokładane w nim przez miliony fanów.
Mass Effect 3 pozwala graczom na wzięcie udziału w epickiej historii, opowiadającej o dramatycznej walce o przyszłość Ziemi oraz całej galaktyki.
 
Jako Komandor Shepard, elitarny ludzki żołnierz, gracz podejmuje się misji powstrzymania bezlitosnego najeźdźcy oraz pozyskania śmiertelnie niebezpiecznych sojuszników. Od jego powodzenia zależy przyszłość całego życia w galaktyce.
 
Do dyspozycji gracza oddany zostaje szeroki wachlarz uzbrojenia oraz specjalnych umiejętności, pozwalających na wypracowanie własnego, unikalnego sposobu toczenia walk. Wsparcia w boju udzielą nieodłączni towarzysze, na których lojalność trzeba będzie jednak zapracować.
 
Podczas wojny o Ziemię, równie istotną rolę, co siła ognia, odgrywać będzie siła perswazji. Od podjętych przez gracza decyzji i dokonanych wyborów moralnych zależeć będzie nie tylko lojalność członków drużyny i napotkanych postaci, ale też całych cywilizacji.
 
Po więcej informacji na temat gry zapraszamy pod adres www.bioworld.ea.pl.Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier