Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

5

Paź 12

Ostatni tom Trylogii Suremu – już w sprzedarzy! + fragment

Zdawać by się mogło, że w Imperium Anryjskim wreszcie nastał czas spokoju i radości. Na tronie zasiada przepowiedziany w proroctwie król-elf, a królowa właśnie urodziła mu następcę.

Na pozór wszystko w państwie układa się dobrze, ale przecież gdzieś zawsze czai się nieszczęście, a rzeczywistość nader często wygląda zupełnie inaczej, niż mogłoby się wydawać.

 

Krytycy o poprzednich tomach:

Istnieją książki, które swą fabułą porywają już od pierwszej strony, wciągając czytelnika w świat wykreowany w najdrobniejszych szczegółach. Lecz są i takie, w których trzeba się rozsmakować (…) dopiero w trakcie lektury odsłaniają bogactwo fabuły, epicki rozmach w konstrukcji opisywanego w

nich uniwersum oraz wielce ciekawie zarysowane sylwetki bohaterów. (…) Do takich właśnie pozycji zaliczyć można „Namiestniczkę” Wiery Szkolnikowej.

Maja Białkowska, Poltergeist

Umiejętnie splatane wątki, dynamiczne prowadzona akcja i wyraziści bohaterowie to solidne argumenty, by po tą pozycję sięgnąć.

Justyna Rojek, Wiadmości24.pl

Wiera Szkolnikowa

Ur. w 1980 r. W roku 2001 wyszła za mąż i wyjechała do Kanady. Tam skończyła studia, w wolnym czasie tworząc gry RPG. Cały czas chciała jednak przede wszystkim pisać, tworzyć własne fantastyczne światy. Z tego pragnienia wzięła się „Namiestniczka”, pierwsza książka o Imperium Anryjskim. Powieść została wydana, ale świat Anry nie zmieścił się w jednym tomie, Szkolnikowa napisała więc drugi i trzeci. W chwili obecnej wychowuje starszego syna i dwójkę bliźniaków, (co można uznać za swoistą odpowiedz wszechświata) i pracuje nad kolejna książką.

zp8497586rqWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier