Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

8

Paź 11

Oświadczenie w sprawie Pret-a-Porter

Za kilkanaście dni zadebiutuje na rynkach międzynarodowych doskonale znana w Polsce gra Pret-a-Porter, Portalowa ubiegłoroczna premiera, tej wiosny nominowana do nagrody Gra Roku w Polsce. Podczas prac nad angielską edycją gry udało  się – jak to zwykle bywa z osobami twórczymi – wymyślić kilka dodatkowych kart (budynki, kontrakty, pracownicy), które tym samym trafiły do angielskiej wersji gry.

 

Wraz z premierą gry w Essen Portal przygotował więc miłą niespodziankę dla polskich graczy – talię 10 nowych kart, którą każdy z Was otrzyma od nas w prezencie. W tym celu wystarczy wysłać do nas maila z informacją w jakim sklepie kupiliście Pret-a-Porter oraz z adresem wysyłki dodatkowych kart.

Prezent jak to prezent, jest oczywiście bezpłatny, karty wysłane będą na koszt Portalu.

Ponadto, Portal przygotował także dodatkową ofertę. Wersja angielska gry ma ikony zamiast napisów na kartach budynków, pracowników oraz kontraktów. Osoby, które chciałyby posiadać taką wersję gry – mogą ją mieć. Komplet wszystkich kart do Pret-a-Porter będzie można zakupić w cenie 16,99 złotych.

Na polski rynek trafi też ograniczona ilość egzemplarzy w wersji angielskiej. Jej cena wynosi 149,99 złotych.

Zarówno wysyłka talii w prezencie, jak i możliwość zamawiania pełnej talii oraz angielskiej gry trafi do realizacji tuż po Essen.

Więcej informacji znajdziecie tutaj

Źródło: Wydawnictwo PortalWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier