Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

28

Cze 11

Pierwszy karciany dodatek do „Mansions of Madness” już w sprzedaży!

Do premiery polskiej edycji Mansions of Madness pozostał niecały miesiąc. Przypominam, iż oficjalna premiera gry planowana jest na 20 lipca. Tymczasem za wielką wodą ukazał się pierwszy dodatek do tej gry! Nosi on nazwę Mansions od Madness: Season of the witch Expansion.

Co ciekawe ukazał się on dzięki nowej technologii produkcji, wprowadzonej ostatnio przez Fantasy Flight Games (Print on Demand. Więcej o tak zwanym „Print on Demand” możecie poczytać w tym miejscu, na oficjalnej stronie wydawcy. Osobiście jestem ciekaw jak system ten sprawdzi się w przypadku Europy. O ile koszty produkcji takiego małego rozszerzenie są niewielkie (podobnie jak cena w USA), o tyle my niestety musimy doliczyć do tego jeszcze koszty transportu. Niedługo pewnie przekonamy się jaka będzie dla nas finalna cena tego dodatku (w USA jest to około 30 złotych).

Wracając jednak do Season of the witch, to będzie to mały karciany dodatek zawierający zupełnie nowy scenariusz dla wersji podstawowej gry. W pudełeczku z grą znajdziemy karty zdarzeń, wskazówek, pułapek, celów, czyli wszystko to, co jest nam potrzebne do poprowadzenia przygody. Kiedy polska wersja? :)

Źródło: Fantasy Flight GamesWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier