Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

19

Gru 11

Piotr Fronczewski i Henryk Talar – spotkanie w warszawskim empiku już 22. grudnia!

 

Warszawa, 16.12.2011Cenega z przyjemnością informuje, iż już 22 grudnia o godzinie 18.00 w salonie EMPiK Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie odbędzie się wyjątkowe spotkanie z aktorami podkładającymi głos w polskiej wersji gry The Elder Scrolls: Skyrim. Swój udział zapowiedzieli Piotr Fronczewski oraz Henryk Talar.

Punktualnie o 18.00 na pierwszym piętrze Empiku odbędzie się spotkanie z aktorami, dzięki któremu dowiecie się więcej o procesie dubbingu i pracy nad polską wersją The Elder Scrolls: Skyrim. Warto przynieść ze sobą  swój własny egzemplarz gry The Elder Scrolls: Skyrim, gdyż po rozmowie  Piotr Fronczewski i Henryk Talar będą składać na nich autografy wszystkim zainteresowanym osobom.

Pierwsze kilkadziesiąt osób (z własnym, oryginalnym egzemplarzem lub właśnie zakupionym) dostanie od nas oficjalną koszulkę The Elder Scrolls: Skyrim. Dla pozostałych osób będą plakaty z gry, na których również będzie można dostać autograf od aktorów.

The Elder Scrolls® V: Skyrim™ jest kolejnym tytułem osadzonym w świecie wielokrotnie nagradzanej serii Elder Scrolls i zarazem kontynuacją Gry Roku 2006, The Elder Scrolls IV: Oblivion®.  Skyrim na nowo definiuje epickie gry fantasy o otwartym świecie powołując do życia ogromny, wirtualny świat, który gracz może odkrywać w sposób jaki jemu najbardziej odpowiada.

Polska wersja Skyrim na PC zawiera pełną lokalizację z udziałem takich znamienitych polskich aktorów, jak Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar oraz Wiktor Zborowski. Więcej informacji o Skyrim dostępne jest na stronie: www.ElderScrolls.com
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier