Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

3

Cze 11

PodGK nominowane do nagrody Golema oraz najnowsze wieści z Krakonu

Na początku chcielibyśmy wszem i wobec podziękować za nominacje do nagrody Golema! To wielkie wyróżnienie dla naszego portalu i dodatkowa motywacja do dalszego działania w szerzeniu fantastyki w Polsce.

Jeszcze raz dziękujemy!

 

 

A oto jakie wieści przyniósł nam posłaniec z Krakonu:

„Jako, że do Krakonu coraz bliżej pragniemy zalać Was kolejną fala informacji. Na początek informujemy o promocyjnym okresie rezerwacji. Od 2 do 5 czerwca możecie zakupić pełną akredytację w promocyjnej cenie 40 zł (taki prezent na dzień dziecka).

Ostatnio informowaliśmy o dwóch nagrodach jakie wręczymy na Krakonie: powracającym Golemie i nowej Sakurze. Dziś przedstawiamy Wam regulaminy wręczania obu nagród oraz listę nominowanych- możecie się z nimi zapoznać w rozwinięciu newsa.

REGULAMIN:

1. Nagroda Golema (zwana dalej Nagrodą) zostanie przyznana za rozpowszechnianie i propagowanie fantastyki w Polsce.

2. Nominacji do Nagrody dokonała kapituła w składzie:

Krzysztof „Jaxa” Rudek,

Grzegorz ‚Tarquill’ Traczuk,

Adam „ADOn” Ochwat,

Dawid „Ertai” Cichy,

Michał „MFX” Lisiecki.

3. Osoby nominowane, zostaną o tym poinformowane drogą mailową.

4. Zwycięzca zostanie wybrany w czasie trwania Krakonu, w dniach 30 czerwca- 3 lipca przez kapitułę w drodze demokratycznego głosowania.

5. Ogłoszenie zwycięzcy oraz wręczenie Nagrody odbędzie się podczas Gali Nagród, w Sobotę dnia: 02.07.2011 o godzinie 20.

6. W razie nieobecności zwycięzcy, Nagroda zostanie przekazana jego przedstawicielowi lub pocztą.

7. Wszelkie pytania odnośnie konkursu można kierować na adres: org@krakon.irpg.pl

 

 

NOMINOWANI:

Jakub „Borg” Rzepecki

Anna Brzezińska

Serwis internetowy „Polter.pl”

Serwis Internetowy „Pod grzechoczącymi kośćmi”(podgk.pl)

Wydawnictwo „Kuźnia Gier”

 

 

1. Nagroda Sakury (zwana dalej Nagrodą) zostanie przyznana za rozpowszechnianie i propagowanie kultury Japońskiej w Polsce.
2. Nominacji do Nagrody dokonała kapituła w składzie:

Radosław „Doji” Mózg,
Marcin „Izzy” Kołodziej,
Anna „Sene” Karez

Dominik „Przybysz” Przybyła
Jarosław „Curumo” Tajs
.

3. Osoby/Instytucje nominowane, zostaną o tym poinformowane drogą mailową.
4. Zwycięzca zostanie wybrany w czasie trwania Krakonu, w dniach 30 czerwca- 3 lipca przez kapitułę w drodze demokratycznego głosowania.
5. Ogłoszenie zwycięzcy oraz wręczenie Nagrody odbędzie się podczas Gali Nagród, w Sobotę dnia: 02.07.2011 o godzinie 20
6. W razie nieobecności zwycięzcy, Nagroda zostanie przekazana jego przedstawicielowi lub pocztą.
7. Wszelkie pytania odnośnie konkursu można kierować na adres: org@krakon.irpg.pl

Kapituła sakury:

Radosław „Doji” Mózg

Marcin „Izzy” Kołodziej

Anna „Sene” Karez

Dominik „Przybysz” Przybyła

Jarek „Curumo” Tajs

 

Nominacje:

Organizacja WWFF

Stowarzyszenie Animatsuri

Marek „Der” Chwałek

Marta „Mikos” Oleksy

Portal Anime-Online

 

Dodamy jeszcze ciekawostkę zwłaszcza dla początkujących fanów bitewniaków: zostaną poprowadzone warsztaty malowania figurek – każdy może zobaczyć „z czym to się je”, a Ci co już trochę pomalowanych oddziałów mają za sobą, będą mogli udoskonalić swój warsztat.

A dla zagorzałych fascynatów dzisiaj po wieczornej aktualizacji strony ukażą się szczegóły bloku bitewnego, rozpiski godzinowe turniejów oraz regulaminy.

Informujemy także, iż na Krakonie odbędzie się dziewiąta edycja konkursu na najlepszego gracza GRAMY! Konkurs powstał w roku 2003 podczas pierwszej edycji konwentu ConQuest. Jego celem jest umożliwienie graczom zabawy u dobrych Mistrzów Gry z całej Polski, a przy okazji rozrywkowa rywalizacja o tytuł najlepszego gracza danej edycji. Więcej informacji o tym, kto poprowadzi sesje już niebawem.

Fanów twórczości pana PILIPIUKA czeka wielka prapremiera i ucieszy ich fakt, iż na konwencie będą mogli zaznajomić się z ostatnim VI-tym tomem „OKA JELENIA” wraz z możliwością wygrania jednego z 15 unikatowych egzemplarzy przed-premierowych przygotowanych tylko i wyłącznie na Krakon.

 

Co więcej w październiku w Łodzi odbędą się dzięki pomocy firmy BARD. Mistrzostwa Polski jednych z najpopularniejszych gier planszowych w Polsce i w Europie: Dominion i Carcassonne. Impreza kierowana jest nie tylko do fanów gier planszowych. W kwalifikacjach może wziąć udział każdy. Cała impreza rozpoczyna się już w maju, kiedy to mają miejsce pierwsze eliminacje w Gdyni. Łącznie jest ich 8, organizowanych w największych miastach Polski, w tym w Krakowie, podczas naszego konwentu, i mają wyłonić 24 graczy biorących udział w finale, który odbędzie się 02.10.2011 na targach zabawek Games & Toys w Łodzi. Główną nagrodą jest wyjazd na mistrzostwa świata do Essen w Niemczech. Ponadto do wygrania jest wiele gier planszowych ufundowanych przez organizatora oraz sponsorów. Warto spróbować swoich sił więc już zacznijcie się przygotowywać :).”

Źródło: KRAKON

 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier