Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

16

Gru 10

PodGK rozpoczyna współpracę z Q-Workshop!

q-workshop-logo

W imieniu całej redakcji mamy przyjemność ogłosić, że PodGK rozpoczyna współpracę z Q-Workshop!

Q-Workshop jest firmą z branży gier planszowych i RPG specjalizującą się w jakże potrzebnych nam wszystkim produktach, jakimi są kostki do gry! Nie są to jednak zwykłe kości! Q-Workshop jest żywym przykładem na to, że jeżeli marzenie połączymy z pasją i pomysłem to z prostych rzeczy możemy otrzymać dzieło sztuki. Niezwykle starannie zrobione, z pięknymi rzeźbieniami, produkty Q-Workshop nie mają sobie równych.

Q-Workshop jest laureatem licznych nagród i wyróżnień. Między innymi był finalistą konkursu „Przedsiębiorąca Roku 2007”.

W 2008 roku nasz nowy partner dostał się także do finału konkursu „Keep Walking”. „Odebrana statuetka przypomina nam co dzień, że dwoma małymi krokami nie pokona się przepaści, trzeba odważyć się na ten jeden wielki…”

O Q-Workshop pisała także prasa. W tym wiele profesjonalnych czasopism poświęconych biznesowi. Audycje radiowe i występy przed kamerą telewizyjną również nie są obce pracownikom Q-Workshop.

Firma została założona w 2001 roku przez Patryka Strzelewicza, studenta z Poznania który postanowił zająć się swoja pasją. Przez wiele lat Q-Workshop rozwijał się, rozszerzał swoje wpływy i działalność, by dzisiaj mieć w swojej ofercie ponad 1200 różnych rodzajów kostek! Wśród nich znajdziemy między innymi specjalne kości dedykowane do wielu systemów RPG, oraz gier planszowych. Między innymi Zew Cthulhu, Earthdawn, Steampunk, Arkham Horror, oraz wiele innych. Oprócz pięknie wykonanych kostek Q-Workshop oferuje także liczne akcesoria do gier, takie jak woreczki i kubeczki na kostki. Produkty firmy stały się sławne dzięki niezwykle starannemu, kunsztownemu wykończeniu, oraz bardzo dobrej jakości.

LogoNam pozostaje życzyć dalszych sukcesów w zdobywaniu serc graczy nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej, oraz owocnej współpracy z naszym serwisem.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier