Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

17

Maj 12

Polcon News

Rezerwacje noclegów tylko do Piątku!

Kończą się miejsca i termin rezerwowania noclegów w Domu Studenckim LABIRYNT. Rezerwacje bedą aktywne tylko do piątku 18 maja.

W tej chwili zostały juz tylko pokoje 3 -osobowe.

Uczestnikom, którzy są zainteresowani pobytem 2 osób w pokoju 3-osobowym oferujemy taka mozliwość w cenie 99 zł/pokój/dobę.


Polcon dla Najmłodszych

Najmłodszym uczestnikom Polconu organizatorzy, we współpracy z wrocławskim przedszkolem i żłobkiem Wesołe Żabki, zapewnią 3 dni profesjonalnej opieki i fantastycznej zabawy.

Punkt przedszkolny i żłobek „Wesołe Żabki” działa we Wrocławiu w sąsiedztwie Uniwersytetu Przyrodniczego. Łączy zabawę z nauką, rozbudza zamiłowania artystyczne, wspiera spontaniczność i twórczą aktywność dzieci. Przedszkole dysponuje kilkoma salami do zabawy i nauki oraz salą relaksu (sypialnią) dla najmłodszych.

Dla wszystkich najmłodszych dzieci w wieku 2-6 lat (których rodzice zamówili Akredytację ulgową 2) organizator we współpracy z Przedszkolem zapewni bezpłatne 3 dni zajęć (czw-pt-sob) od rana do późnego popołudnia.

Rodzice muszą ponieść jedynie koszt całodziennego wyżywienia – śniadanie, obiad i podwieczorek – w wysokości 10 zł/dzień.

Dzieci uczestniczyć będą w planie zajęć przedszkola (m.in. zabawy ruchowe, edukacyjne, zabawy na świeżym powietrzu) oraz w specjalnych, fantastycznych atrakcjach np. czytanie bajek przez pisarzy, spotkanie z postaciami z Gwiezdnych Wojen.

Ilość miejsc ograniczona. Wymagana rezerwacja.


Nominacje do Zajdla

Zachęcamy wszystkich fanów fantastyki do wysyłania Nominacji do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla. Głosować można na polskie powieści i opowiadania wydane w ubiegłym roku. Nominacje nadsyłać można do 15 czerwca.Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier