Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

20

Cze 12

Polcon news

AXN SPONSOREM POLCONU
Z przyjemnością informujemy, że stacja AXN SciFi została Sponsorem Głównym Polconu 2012.
Na uczestników imprezy czekać będą specjalne konkursy z nagrodami, prezentacje i omówienia seriali oraz …. niespodzianki.
Kanał AXN SciFi ma wśród swoich pozycji tak przebojowe seriale, jak Gwiezdne Wrota, Star Trek, Babilon 5, Battlestar Galactica, Czynnik PSI. 

POLCONOWE GADŻETY
Przypominamy o naszych fantastycznych, polconowych gadżetach dostępnych w przedsprzedaży. Kufel do piwa oraz koszulki w 3 wzorach i wielu kolorach dostępne są w ograniczonej ilości!
Fantastyczny, niepowtarzalny, unikalny, iście fantastyczny, Polconowy KUFEL do piwa w super atrakcyjnej cenie – 11,90 oraz bardzo dobrej jakości bawełniana koszulka, z logo Polconu lub Kalendarzem Majów za 45 lub 25 zł w kolorach czarnym, ciemnozielonym, brązowym, niebieskim i zielonym.

BIURO POLCONU
Zainteresowane osoby z Wrocławia i okolic zachęcamy gorąco do odwiedzin Biura Polconu 2012. Uroczyste  otwarcie – wtorek 19 czerwca od godz. 17.00. Zapraszamy na spotkanie z organizatorami i drobny poczęstunek!
W Biurze Polconu będzie można dokonać rejestracji na Polcon, opłacić akredytację, noclegi i gadżety obejrzeć Polconowe gadżety, odebrać opłacony wcześniej kufel, dowiedzieć się więcej o programie i atrakcjach Polconu, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.
Biuro znajduje się we Wrocławiu, na ul. Tęczowej 57, w budynku A lokal 11. Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier