Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

18

Paź 10

POLSKA PREMIERA AMNESIA: MROCZNY OBŁĘD

POLSKA PREMIERA AMNESIA: MROCZNY OBĘDZIE SIĘ W LISTOPADZIE

Nadchodzi najstraszniejsza gra roku w polskiej wersji językowej!

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech ogłasza, że do planu wydawniczego firmy trafiła Amnesia: Mroczny Obłęd. Ta wyjątkowa produkcja (średnia ocen na metacritics.com to 85%) zostanie wydana w polskiej, kinowej wersji językowej w listopadzie bieżącego roku.

Zbudź się…

Amnesia: Mroczny Obłęd to survival horror z widokiem z pierwszej osoby. Gra o pogrążeniu, odkrywaniu i przeżywaniu koszmaru. Doświadczenie które zmrozi ci krew w żyłach. Potykasz się idąc przez śliskie korytarze, w odległości słychać  płacz. Jest coraz bliżej.

Eksploruj.

W grze Amnesia: Mroczny Obłęd wcielimy się w postać Daniela, który budzi się w opuszczonym zamku, ledwo przypominając sobie o swej przeszłości. Podążając niesamowitymi ścieżkami musimy również towarzyszyć Danielowi w niespokojnych wspomnieniach. Horror nie pochodzi jedynie z zewnątrz, ale również z wewnątrz. Niepokojąca odyseja w ciemne zakamarki umysłu czeka.

Doznaj…

Przy użyciu pełnej symulacji świata, przyjemnej grafice 3D i dynamicznego systemu dźwięku gra niesamowicie wciąga. Kiedy gra się rozpoczyna, to ty będziesz kontrolował jej przebieg od początku do końca. Nie ma filmowych przerywników, retrospekcji a wszystko co się stanie dzieje się na naszych oczach. Coś wyłania się z ciemności. Zbliża się . Szybko.

Przeżyj…

Amnesia: Mroczny Obłęd wrzuca Cię w niebezpieczny świat gdzie zagrożenie może czaić się za każdym rogiem. Twoim jedynym sposobem obrony jest ukrywanie się , ucieczka jak i używanie sprytu.

Czy masz to co trzeba, by przeżyć?

Źródło: CENEGA
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier