Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

17

Lut 11

Polska wersja Dunwich Horror „już” tej wiosny?

Dla wszystkich posiadaczy polskiej wersji Arkham Horror mamy nowe informacje o Horrorze w Dunwich. Nowy, orientacyjny termin wydania gry to kwiecień/maj. Jak podaje wydawca opóźnienia są wynikiem brakiem dodruku ze strony FFG, a ten z kolei problem jest wynikiem nieporozumień wokół produkcji gry. Czy neverending story pt. Horror w Dunwich będzie miał swoje szczęśliwe zakończenie? Za trzy miesiące zobaczymy, co się pojawi…czy gra na półkach sklepowych, czy kolejna informacja o opóźnieniu wydania…

Niejako na osłodę tej kwaśno-gorzkiej sytuacji Galakta podała informacje o planach wydania Króla w Żółci na jesień tego roku. Być może jeszcze w tym roku uda się także dołożyć do tego wszystkiego jeszcze jeden mały dodatek karciany, ale to duże „może”.

I na koniec ostatnia informacja, związana z Mansions of Madness. Mianowicie są spore szanse na to, że gra pojawi się także w wersji polskojęzycznej, aczkolwiek będzie to miało miejsce (o ile w ogóle) wiele miesięcy po amerykańskiej premierze.

Z powodu ogromnego zawirowania wokół gier sygnowanych nazwiskiem Lovecrafta bardziej sensowne wydaje się chyba kupowanie angielskich wersji dodatków.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier