Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

7

Maj 11

Posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej będą mogli zagrać w Wiedźmina 2 przed premierą!

Fani Wiedźmina nie mogą się doczekać drugiej części gry. Dla najbardziej zniecierpliwionych firma CD Projekt przygotowała ciekawą opcję – możliwość zagrania w Wiedźmina 2 jeszcze przed premierą gry! Oto garść szczegółowych informacji na ten temat.

Możliwość aktywacji gry przed oficjalną premierą, a dokładnie 16 maja 2011 o godzinie 00:01 będzie dostępna wyłącznie dla nabywców Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2. Do premiery najnowszej produkcji studia CD Projekt RED pozostało 10 dni. By mieć gwarancję, że zamówiony egzemplarz Edycji Kolekcjonerskiej trafi w ręce gracza w terminie umożliwiającym rozgrywkę przed premierą, należy złożyć zamówienie za pośrednictwem sklepu gram.pl, wyłącznego sprzedawcy tego ekskluzywnego wydania na terenie Polski, najpóźniej do dnia 11 maja 2011 i wybrać jako sposób zapłaty opcję za pobraniem – oczywiście, o ile w momencie zamawiania będą dostępne wolne egzemplarze! W przypadku zapłaty przelewem ręcznym trzeba uwzględnić czas potrzebny do zaksięgowania transakcji, który zwykle wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Edycję Kolekcjonerską można kupić klikając w link: wiedzmin2.gram.pl

Ciekawostką jest to, że możliwość grania przed premierą dotyczy tylko Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 zakupionej na gram.pl. Zastosowane w Wiedźminie 2 zabezpieczenie secuROM nie pozwoli na aktywację Edycji Premium wcześniej niż 17 maja o godzinie 00:01.

CD Projekt przypomina, że Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina 2 została przygotowana w limitowanym nakładzie 9 999 numerowanych egzemplarzy, z których zarezerwowano już ponad 9 200 sztuk. Liczba dostępnych w sprzedaży Edycji Kolekcjonerskich Wiedźmina 2 systematycznie się zmniejsza wraz z nadchodzącym wielkimi krokami dniem premiery, którą zaplanowano na 17 maja 2011. Z każdą chwilą maleje również szansa na to, by nabyć własny egzemplarz tego ekskluzywnego wydania i zostać jedną z nielicznych osób na świecie, które będą miały okazję zagrać w Wiedźmina 2 już 16 maja 2011!

Źródło: CD-ProjektWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier