Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

20

Sie 10

Prapremiera sprzedaży najnowszej powieści Orsona S

W poniedziałek, 23 sierpnia, o godz. 18.00 w warszawskim Paradox Café (ul. Jezierskiego 3/5) z czytelnikami spotka się Orson Scott Card!

Będzie to wyśmienita okazja do zadania pytania i wzięcia autografu od jednego z najpopularniejszych twórców literatury fantastycznej, autora między innymi kultowej „Gry Endera”, cyklu o Alvinie Stwórcy, powieści „Gwizdawce”, „Wołanie Ziemi” i „Badacze czasu – odkupienie Krzysztofa Kolumba” oraz wielu innych dzieł, w tym mnóstwa opowiadań, sztuk teatralnych, audycji, słuchowisk i esejów

Pisarz będzie promował powieść Ender na wygnaniu, która 24 sierpnia ukaże się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka. Jej akcja rozgrywa się między wydarzeniami opisywanymi w „Grze Endera” i „Mówcy Umarłych”.

Prapremiera sprzedaży najnowszej powieści Orsona Scotta Carda w Paradox Cafe!

Przy okazji spotkania będzie możliwość zakupu najnowszej powieści autora – „Ender na wygnaniu”, której oficjalna sprzedaż rozpoczyna się dopiero 24 sierpnia.
Czytelnicy będą mięli wyśmienitą okazję do zdobycia autografu, a także poznania autora osobiście!

Tylko podczas poniedziałkowego spotkania będzie możliwość zakupu książki w promocyjnej cenie! Wydawca przygotował specjalny 25% rabat.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier