Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

8

Sty 13

PREMIERA DmC DEVIL MAY CRY™ W POLSKIEJ WERSJI NA KONSOLE JUŻ ZA TYDZIEŃ!

08.01.2012, Warszawa – Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że gra DmC Devil May Cry™ w wersji na PlayStation 3 oraz Xbox 360 trafi do sklepów już za tydzień, 15 stycznia, równocześnie z europejską premierą. Gra będzie dostępna w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru.

 

DmC_PS3_Inlay_PLCZHU.inddDmC przeniesie graczy do doskonale znanego świata Devil May Cry ukazującego stylową i płynną walkę oraz pewnego siebie bohatera. Tytuł przedstawia historię młodego Dantego, odkrywającego co tak naprawdę niesie ze sobą bycie dzieckiem demona i anioła. Podwójne korzenie odciskają swe piętno na bohaterze potrafiącym przywołać anielskie oraz demoniczne moce wedle potrzeby i zmieniać właściwości swojego miecza Rebellion, wpływając tym samym na styl walki oraz przemieszczania się.

 

Na potrzeby DmC Capcom połączył swe siły z brytyjskim

studiem Ninja Theory, znanym z gier akcji zawierających złożone postacie oraz rozbudowaną fabułę. Kombinacja wiedzy Ninja Theory oraz bezkonkurencyjnego doświadczenia Capcomu w produkcji ukierunkowanych na akcję gier gwarantuje, że najnowsza odsłona serii utrzyma ducha Devil May Cry, jednocześnie zachwycając filmową jakością produkcji.

 

Zachęcamy do obejrzenia fragmentów z rozgrywki i trailerów pod adresem: http://www.youtube.com/user/CenegaPolska/videos?query=dmc

 

Przypominamy, że gra w wersji na PC pojawi się już 25 stycznia, również w polskiej (napisy) i

angielskiej wersji językowej do wyboru.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier