Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

16

Mar 10

Premiera dodatku Dragon Age™ Początek – Przebudzenie

Czas powrócić do Fereldenu, gdyż do sklepów trafia właśnie przygotowany przez nas wspólnie z firmą BioWare pierwszy oficjalny dodatek do gry Dragon Age™ Początek, noszący nazwę Przebudzenie. Już teraz nową przygodę rozpocząć mogą posiadacze komputerów PC oraz ko How To Ex Your Ex Back nsol Xbox 360® i PlayStation®3 dokładnie w miejscu, w którym skończyła się fabuła podstawowej wersji gry. Więcej informacji w dalszej części newsa.

Dragon Age Początek wprowadził nas w ogromny i tajemniczy świat fantasy – powiedział Aaryn Flynn z BioWare. – Przebudzenie przenosi gracza jeszcze dalej, stawiając przed nim bardziej złożone wybory moralne, z którymi musi mierzyć się jako przywódca Szarych Strażników.

Dragon Age Początek – Przebudzenie pozwala na przejęcie kontroli nad komendantem Szarych Strażników, mającym za zadanie odbudować dawną potęgę zakonu i odkryć, co stało się z mrocznymi pomiotami po zabiciu Arcydemona. Będzie musiał także rozwiązać konflikt z tajemniczym Architektem. W trakcie wędrówki nie zabraknie konfrontacji z potężnymi przeciwnikami. Wśród nich znajdzie się m.in. nowy gatunek mrocznych pomiotów oraz Piekielny Golem i Widmowy Smok. Przebudzenie wprowadza także możliwość zmiany dotychczasowych atrybutów prowadzonych postaci. Nie brakuje również nowych czarów, przedmiotów, specjalizacji i umiejętności. Ponadto w trakcie zabawy do gracza może przyłączyć się pięć nowych postaci. Przygodę z dodatku można rozegrać zarówno już wcześniej stworzonymi postaciami, jak i zebrać zupełnie nową drużynę.

19 marca odbędzie się również polska premiera powieści Dragon Age: Powołanie, której autorem jest jest główny scenarzysta Dragon Age: Początek, David Gaider. Jest to druga po Dragon Age: Utracony Tron powieść osadzona w stworzonym przez strudio BioWare mrocznym uniwersum fantasy, opowiadająca historię poprzedzającą wydarzenia znane z gry. Więcej informacji na jej temat znaleźć można na łamach oficjalnej witryny internetowej wydawnictwa Fabryka Słów www.fabryka.pl.

Więcej informacji na temat Dragon Age Początek – Przebudzenie znajduje się na oficjalnej stronie www.dragonage.pl.

How To Ex Your Ex Back
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier